takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Otomatik Sulama Sistemi Ankara | Reel Sulama

Otomatik sulama sistemlerinin olabildiğince verimli çalışabilmesi için aşağıdaki noktalara dikkat edilmelidir. İlk olarak arazinin özelliklerini, toplam alanını dikkate almak gerekir. İkincisi,

Otomatik Sulama Sistemi Ankara | Reel Sulama
Ali Solmaz
Ali Solmaz
20 Haziran 2020 Cumartesi 00:33

OTOMATİK SULAMA SİSTEMİ SATIN ALMAK

            Otomatik sulama sistemlerinin olabildiğince verimli çalışabilmesi için aşağıdaki noktalara dikkat edilmelidir. İlk olarak arazinin özelliklerini, toplam alanını dikkate almak gerekir. İkincisi, bitkilerin nem ihtiyacını en doğru şekilde karşılayacak otomatik sulama sistemini satın almak çok önemlidir. Üçüncü olarak, yüksek kaliteli otomatik sulama sistemlerinin satın alınması tavsiye edilir.

 Maliyet Fiyatları : https://reelsulama.com/akilli-sulama-sistemi-fiyatlari/ Öğrenebilirsiniz

            Sitemizde sadece tanınmış üreticilerin orijinal ürünleri sunulmaktadır. Biz, gerekli malların üreticileri ile doğrudan işbirliği yapıyoruz, bu nedenle, bizim tarafımızdan edinilen istisnasız tüm mekanizmaların yüksek kalitesini garanti ediyoruz. Dikkatinizi popüler üreticilerden otomatik sulama sistemi satın alma imkanına çekiyoruz. Ayrıca kataloğumuzda sistemin aşağıdaki unsurları sunulmaktadır:

 - hidro prizler;

 - vana kutuları;

 - pompalar;

 - bağlantı parçaları.

            İstisnasız tüm bu cihazlar, seçtiğiniz arazi üzerinde Ankara otomatik sulama sistemi kurmak için gerekli olan bileşenlerdir. Otomatik sulama fiyatı, her şeyden önce oluşturulan projenin karmaşıklığına ve müşteri tarafından seçilen tüm ögelerin kurulum özelliklerine bağlıdır. Çimen otomatik sulama sistemini kendi elinizle montaj etme konusu ile ilgileniyorsanız dikkatinizi şuna çekmek isteriz: Sulamanın tüm unsurlarının profesyonel bir şekilde yerleştirilmesi için, bu faaliyet alanında deneyim ve bilgiye ihtiyaç duyacaksınız.

 SULAMA SİSTEMLERİNİN ÖZELLİKLERİ VE ELEMANLARI

            Çimenlerin ve yeşilliklerin bakımında gerekli nem miktarının sağlanması için otomatik sulama sistemlerinin kullanılması tavsiye edilir. Bakımlı yazlık evler istisnasız, insan müdahalesi olmaksızın belirli bir bölgeyi sulamaya izin veren mekanizma ve cihazlarla donatılmıştır.

             Sulama sistemi çeşitli unsurları içermektedir. Ana bileşen, yer altına yerleştirilen boru sistemidir. Uzunluğu ve karmaşıklığı doğrudan sitenin büyüklüğüne bağlıdır. Borular yardımı ile hedefe su verilir ve daha sonra püskürtülür. Böyle bir sistemde gerekli basınç seviyesi oluşturulur. Aynı derecede önemli bir eleman olan pompanın kullanılmasıyla, su doğru yönde borulara girer.

            Özel vanalar kullanılarak, kullanılan su miktarını ayarlamak mümkündür. Tüm sulama sisteminin kontrol edildiği bilgisayar, püskürtücülerin çalışma modunu, gerekli su miktarını ve sulama işletim modunu ayarlamanıza izin verir. Bu işlev, arazi sahibinin sürekli varlığının imkansız olduğu durumlar için idealdir.

            Su depolama tanklarının kullanılması, ana su kaynağının arızalanması durumunda bile sürekli sulamaya izin verir. Ayrıca konteynerlerin yardımıyla, yeşil tarlaların durumunu olumlu etkileyen, sabit sıcaklığa sahip su kullanan otomatik sulama yapılmaktadır.

            Püskürtme rejiminin seçiminde önemli bir faktör, toprağın türü ve belirli bir mahsulün sıvı ihtiyacıdır. Bahçe ve tarla bitkileri bu parametrede büyük ölçüde farklıdır. Ayrıca, otomatik çim sulama sistemi, istisna olmaksızın, tüm yeşil alanlar ve tarlalar için nem sağlamalıdır. Bu, yazlık arazisinin ve müstakil ev bahçesinin daha çekici ve bakımlı halde olmasını sağlamaktadır.

 SULAMA SİSTEMLERİNİN KULLANIM ALANLARI

            Karmaşık otomatik sulama sistemlerini kurma imkanı sayesinde, bu cihazlar ve mekanizmalar aşağıdaki alanlarda kullanılabilmektedir:

 - Müstakil evler (arazideki çimenler ve yeşil alanlar);

 - Parklar ve kamu rekreasyon alanları;

 - Tarım;

 - Spor için özel alanlar.

            Otomatik sulama sisteminin tüm unsurlarının karmaşık ve koordineli çalışması, aynı anda çok sayıda bitkiyi doyurur. Ana bileşen olan bilgisayar yardımı ile gerekli parametreler ve sulama modları seçilir. Doğal yağış mevcudiyetini belirleyen bir sensör yardımıyla, bitkilerin nem ile aşırı doyurulmasını önlemek için zamanında sulamayı durdurmak mümkündür.

            Firmamızın sunduğu tüm bu otomatik sulama sistemi imkanlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçe veya tarla araziniz için gerekli ölçümleri yapacak ve arazi özelliklerini tartacağız. Sonrasında bu ögeleri göz önünde bulundurarak bir proje oluşturacak ve kaliteli otomatik sulama cihazlarını kullanacağız. Bakımı zorunlu olmayan ama bakımlı bir bahçeye sahip olacaksınız.

 Daha detaylı hizmetlerimiz’de yararlanmak istiyorsanız :
https://reelsulama.com/hizmetlerimiz/otomatik-sulama-sistemi/

 Bize burdan ulaşabilir ister fiyat teklifi ister aklınızda oluşan soruları bize sorabilirsiniz.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.