Haber Atak

Havas ve Parapsikoloji Uzmanına Sorduk

Havas ilmi ve parapsikoloji uzmanlığı son günlerde gündemde olan konular arasında yer almaktadır. Çıkan haberler ışığında bütün gözler bir anda havas ilmine ve parapsikoloji ilmine çevrildi. Bu konularda uzmanlar tarafından yapılan şaşırtıcı açıklamalar bu konulardaki ilginin artmasına neden olmuş durumda. Peki Nedir Bu Havas ve Parapsikoloji? Havas ilmi, yaratıcı tarafından yaratılmış olan maddi ve manevi […]

01 Şubat 2018 - 0:43 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.
Havas ve Parapsikoloji Uzmanına Sorduk

Havas ilmi ve parapsikoloji uzmanlığı son günlerde gündemde olan konular arasında yer almaktadır. Çıkan haberler ışığında bütün gözler bir anda havas ilmine ve parapsikoloji ilmine çevrildi. Bu konularda uzmanlar tarafından yapılan şaşırtıcı açıklamalar bu konulardaki ilginin artmasına neden olmuş durumda.

Peki Nedir Bu Havas ve Parapsikoloji?

Havas ilmi, yaratıcı tarafından yaratılmış olan maddi ve manevi evrenlerde bulunan canlılarla özel olarak seçilmiş insanların iletişim kurabilmesi durumudur. Havas ilmi uzmanı olabilmek sanıldığı kadar kolay bir durum değildir. Bundan dolayı ben bu ilmin eğitimini alacağım diyen biri kesinlikle kayışız şartsız bu alanın uzmanı olamaz. Bu özellikler bahşedilmiş olan özelliklerdir.

Parapsikoloji ise, insanların doğa üstü yetenekleri sayesinde iki alem arasında bağlantı kurarak ruhsal gücünün araştırılması anlamına gelmektedir.

Türkiye ve Havas, Parapsikoloji

Son birkaç öncesine kadar özellikle Türkiye’de bir çok insan havas ilminin ya da parapsikolojinin ne olduğunu bile bilmezken son günlerde medyaya bomba gibi düşen haberlerle herkes bir anda havas ilmini ve parapsikolojinin ne olduğunu araştırır hale geldi. Bunun nedeni ise haberlerde ortaya çıkan akıl almaz olaylardır.

Son günlerde Türkiye’de parapsikoloji denilince akla gelen ilk isim Aydınlı Mehmet Hoca olmaktadır. Gündeme bomba gibi düşen haberlerle bir anda tanınan bir havas ilmi ve parapsikoloji uzmanı olan Mehmet Hoca tüm gözlerin odak noktası haline geldi.

İlk olarak Gaziantep’te yaşanan o korkunç olayı çözüme kavuşturan Aydınlı Mehmet Hoca daha sonrasında birçok olayın çözümü için aranan isimler listesindeki ilk sırayı almış durumda görünüyor.

Aydınlı Mehmet Hoca ve Parapsikoloji

Aydınlı Mehmet Hoca ile yapılan parapsikoloji ve havas ilmi hakkındaki röportajlarında bu alan hakkındaki tüm merak edilen bilgileri aktarmaktadır. Özellikle Aydınlı Mehmet Hoca yapmış olduğu alternatif tedavi yöntemleri ile tıp alanında çözüm bulamayanların çaldığı kapı haline geldi.

Yapılan röportajlarında yapmış olduğu bu alternatif tedavi yöntemlerini para kazanmak için yapmadığını, paranın kendisi için her zaman ikinci planda olduğunu dile getirmiş bu yeteneklerini insanların iyiliği için kullanmak istediğini dile getirmiştir. Çare arayan insanlara elinden geldiğince yardım etmek için hazır olduğunu bildiren Medyum Aydınlı Mehmet Hoca kapılarının açık olduğunu bildirmiştir.

Etiketler :
SON DAKİKA