Haber Atak

Whatsapp Plus Nedir?

Whatsapp Plus Nedir? Whatsapp uygulaması günümüzde bütün akıllı telefonlarda olmazsa olmaz olarak kullanılan bir konuşma ve haberleşme programıdır.  Whatsapp plus ise Android kullanıcılara özel, Whatsapp uygulamasına göre daha çeşitli özellikleri olan, kullanılan uygulamaya ek özellikler barındıran uygulamadır. Uygulama, klasik kullandığımız uygulama üzerinde birçok farklı değişiklik yapmamıza fırsat sunuyor. Whatsapp Plus normal uygulamanın yerine geçse de […]

09 Mayıs 2019 - 14:30 'de eklendi ve 133 kez görüntülendi.
Whatsapp Plus Nedir?

Whatsapp Plus Nedir?

Whatsapp uygulaması günümüzde bütün akıllı telefonlarda olmazsa olmaz olarak kullanılan bir konuşma ve haberleşme programıdır.

 Whatsapp plus ise Android kullanıcılara özel, Whatsapp uygulamasına göre daha çeşitli özellikleri olan, kullanılan uygulamaya ek özellikler barındıran uygulamadır. Uygulama, klasik kullandığımız uygulama üzerinde birçok farklı değişiklik yapmamıza fırsat sunuyor. Whatsapp Plus normal uygulamanın yerine geçse de kurulum için telefonumuzda bulunan uygulamayı silmemiz gerekiyor. Bunu yaparken de, uygulama içi verileri yedeklemekte fayda var.

 WHATSAPP PLUS NE GİBİ ÖZELLİKLERE SAHİP

 Whatsapp Plus kullanıcıları normal uygulamaya göre, mavi tik, iletildi olarak sunulan ikinci tik, yazıyor, kaydediyor gibi ibareleri karşı tarafın görmemesini sağlama fırsatı sunuyor.

 Ayrıca uygulama size profilinize kimin baktığı hakkında da bilgi vermektedir.

 Bir diğer özellik ise, tema ve ara yüz değiştirme fırsatı. Tema mağazasından zevkinize göre tema indirip, kullanabilmeniz mümkün.

 Ayrıca medya gönderirken büyüklük sınırına takılmadan 1 GB a kadar medyalarınızı rahatça gönderebilirsiniz.

 Bu gibi özelliklerin yanında aynı zamanda, sohbetleri kilitleme, çevrimiçi olsanız bile çevrimdışı göstermenizi sağlayan çevrimdışı mod gibi ilginizi çekebilecek özelliklere de sahip.

 Birçok farklı özellik ile uygulamayı kişiselleştirme fırsatı veren Whatsapp Plus uygulaması oldukça kullanışlı olarak kullanılabilir.

Etiketler :
SON DAKİKA