Haber Atak

Turan Hocanın Havas İlmi Üzerine İşlemleri

Medyum arayan ve bir türlü arzu ettikleri kişileri bulamamış kişiler için gerçekten çok fayda sağlayabilecek bir site var. Turan hocamız artık internet üzerinden de siz değerli okuyucularına ve ihtiyaç sahiplerine ulaşabilecek. Oldukça güzel bir web sayfası yapılmış hem de sosyal medya tarafı da var. Yani sitede herkes aldığı hizmeti ya da edindiği deneyimi yorum olarak […]

25 Temmuz 2019 - 12:18 'de eklendi ve 182 kez görüntülendi.
Turan Hocanın Havas İlmi Üzerine İşlemleri

Medyum arayan ve bir türlü arzu ettikleri kişileri bulamamış kişiler için gerçekten çok fayda sağlayabilecek bir site var. Turan hocamız artık internet üzerinden de siz değerli okuyucularına ve ihtiyaç sahiplerine ulaşabilecek. Oldukça güzel bir web sayfası yapılmış hem de sosyal medya tarafı da var. Yani sitede herkes aldığı hizmeti ya da edindiği deneyimi yorum olarak özgürce yazabiliyor. Herhangi bir editör onayının olmaması da çok cazip. Buradan güvenilir ve son derece akıcı bir hizmet almanızın yolu açılmış durumda.

Aslında Turan hocayı biraz araştırınca asıl uzmanlık alanlarının bağlama büyüsü ve onun alt dallarının kapsadığı işlemler olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Lakin iş bununla sınırlı kalmıyor. Turan hocamız gerçekten de bu işe yıllarını vermiş ve çok sayıda ihtiyaç sahibini gerek sağlığına kavuşturmuş gerekse de ilişki ya da evliliklerine rahmani dokunuşlarla fayda sağlamış bir kişilik. Kendisi için her zaman hümanist yakıştırmasını layık gören bir insan olarak ön planda. Onu tanıyan tanımayan ancak bir şekilde işi düşmüş pek çok insanın olumlu geri dönüşleri gerçekten kayda değer cinsten.

Bir de Havas ilmi denince akla papaz büyüsü geliyor. Pek çok insan için çok gizemli ve bir o kadar da merak edilen bir işlem. Turan hocanın sitesinden bu makaleyi okumanızı tavsiye ederim. Zira kendisi bu konu ile de ilgili çok sayıda bilgi vermiş ve toplum içinde özellikle büyüler konusunda yanlış bilinen pek çok konuya dem vurmuştur. Bu işlemlerin aslında bir enerji yönetiminden başka bir şey olmadığını, birazının doğuştan gelmesi gerektiğiyle birlikte bir kısmınında kolay olmayarak sonradan edinildiğini anlatmıştır.

Sitenin incelediğinizde 100’ün üzerinde makalede bir çok merak edilen konuları başlıklar halinde ele almış ve kendi ağzından yardımcılarını çok akıcı bir dille yazdırmıştır. Papaz büyüsü ve daha nice işlemler için tüm merak ettiğiniz detaylı çekinmeden her zaman kendisini arayıp sorabilmenizde mümkün. Havas ve Ledün konusunda çok küçük yaşlarda başladığı eğitimini 30 yılı aşkın süredir takip ederek sürdüren bu konuda da ilim sahibi çok insan yetiştirmiş ender bulunan hocalardandır desek sanırım yanlış olmaz. Şahsi telefonuna gün içinde bakamadığı için whatsapp iletişim yöntemini daha çok benimsemiş durumda. Geç te olsa cevap yazabiliyor ve insanları özellikle geç saatlerde dinleyebiliyor. Oldukça büyük bir yoğunluğun içinde olan hocamız için gerçekten “İnsani” demek hiç te yanlış olmaz gibi görünüyor.

İnternette her şeyin birbirine karıştığı bugünlerde gerçekten akılcı ve faydalı yorumlar ve bilgiler adına Turan hocamızın https://www.turanhoca.com şeklinde adrese sahip sitesini inceleyebilir, çarpıcı bilgiler ile yep yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA