Haber Atak

Samsung Öğrenciler İçin İnternete Girmeyen Telefonu Satışa Sundu

Dünyanın en gelişmiş teknoloji devleri arasında yer alan Samsung, öğrenciler adına internete girmeyen Galaxy J2 Pro adlı akıllı telefonu Güney Kore’de satışa koydu. Günümüz koşulları altında internete bağlanma özelliği olmaksızın geliştirilen telefonlar genel olarak çok basit teknik donanımlar ve özellikler barındırıyor. Aynı zamanda uygun fiyatı ile cazip telefonlarda 90’ların cep telefonlarıyla yapılandan çok da farklı […]

16 Nisan 2018 - 15:46 'de eklendi ve 426 kez görüntülendi.
Samsung Öğrenciler İçin İnternete Girmeyen Telefonu Satışa Sundu

Dünyanın en gelişmiş teknoloji devleri arasında yer alan Samsung, öğrenciler adına internete girmeyen Galaxy J2 Pro adlı akıllı telefonu Güney Kore’de satışa koydu.

Günümüz koşulları altında internete bağlanma özelliği olmaksızın geliştirilen telefonlar genel olarak çok basit teknik donanımlar ve özellikler barındırıyor. Aynı zamanda uygun fiyatı ile cazip telefonlarda 90’ların cep telefonlarıyla yapılandan çok da farklı bir işlem gerçekleştirmek mümkün olmuyor. Buna yönelik olarak bir alternatif sunmak konusunda çalışmalar yürütme kararı alan Samsung, hiçbir şekilde internete bağlanamayan yeni Galaxy J2 Pro modelini satışa koydu.

3G, LTE ve WiFi bağlantısı meydana getirmeyen yeni Galaxy’ler, modemlere sahip olmayan giriş seviyesi akıllı telefonlar olarak satışa sunuldu. Güney Kore’de satışa koyulan telefonlar adına özel bir kampanya meydana getiren Samsung, Güney Kore’nin üniversite sınavlarına girecek 18-21 yaşındaki öğrencilerin bu telefonları 30 Haziran’a dek geri getirerek paralarını geri almalarına olanak tanıyor.

1,4 Ghz dört çekirdekli işlemci, 1,5 GB bellek ve 2,600 mAh pile sahip duruma gelen bu akıllı telefonun 4,9 inç boyutundaki Super AMOLED ekranı ise qHD çözünürlük barındırıyor. Arka kamerası 8 MP ve ön kamerası da 5 MP olmak üzere iki kamera bulunduran Galaxy J2 Pro, 199 won (185 dolar) karşılığında satışa koyuldu.

SON DAKİKA