Haber Atak

Instagram’ın Görünümünde Değişiklik Yapılacak

Sosyal medya video ve fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram uygulamasını makyajlama konusunda çalışmalar yürütmeye başladı. Instagram, keşfet arayüzünü sil baştan güncelleyecek. İnstagram Keşfet bölümü kullanıcılar hakkındaki popüler gönderileri ön plana koyuyor. Kullanıcıların takip etmediği kişiler hakkında da bilgi almasına olanak tanıyan Keşfet bölümü en son etiket takibi adında bir özellik yapılmıştı. Bu özellik ile beraber […]

21 Nisan 2018 - 9:51 'de eklendi ve 244 kez görüntülendi.
Instagram’ın Görünümünde Değişiklik Yapılacak

Sosyal medya video ve fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram uygulamasını makyajlama konusunda çalışmalar yürütmeye başladı. Instagram, keşfet arayüzünü sil baştan güncelleyecek.

İnstagram Keşfet bölümü kullanıcılar hakkındaki popüler gönderileri ön plana koyuyor. Kullanıcıların takip etmediği kişiler hakkında da bilgi almasına olanak tanıyan Keşfet bölümü en son etiket takibi adında bir özellik yapılmıştı. Bu özellik ile beraber kişinin yakından gördüğü etiketler tek bir tuş ile takip edilebilir duruma gelmişti. Uzun bir zamandır hem uygulamasında hem de keşfet bölümünde görsel bir yenilik meydana getirmeyen Instagram nihayet düğmeye bastı.

Sosyal medya paylaşım adresi Instagram, uygulamasının Keşfet bölümünü kullanıcıların işini kolaylaştıracak biçimde yenileyecek. Uygulama ilk olarak Keşfet bölümünün üst kısmına çeşitli ilgi alanlarından meydana getirilen kategoriler dahil edilecek. Örnek olarak; fotoğrafçılık ve hayvanlar gibi. Bu kategoriler ile beraber kullanıcılar yalnızca o alanı Instagram, uygulamasının Keşfet bölümünü kullanıcıların işini kolaylaştıracak biçimde yenileyecek. Ancak Instagram’ın Keşfet yeniliği bununla da sınırlı kalmayacak. Instagram keşfet kategorilerinin hemen alt kısmında çeşitli hashtag’ler yer edinecek. Bu hashtag’ler o an Instagram’da popüler duruma gelen hashtag’lerden meydana gelecek.

Etiketler :
SON DAKİKA