Haber Atak

Instagram Kullanıcılarının Sesine Kulak Verdi! 4 Yeni Güncelleme

Dünya üzerinde en fazla tercih edilen sosyal sosyal medya platformu olarak dikkat çeken video ve fotoğraf paylaşım ağı Instagram, kullanıcılarına yeni özellikler getirmeyi sürdürüyor. Meydana gelen bilgiler doğrultusunda Instagram kullanıcılarına dört yeni özellik daha getirmeyi planlıyor. Tüm Dünya’da en popüler sosyal medya ağlarından biri olan popüler uygulama Instagram, kullanıcı sayısını yükseltmek adına yeni özellikler dahil […]

01 Mayıs 2018 - 15:58 'de eklendi ve 305 kez görüntülendi.
Instagram Kullanıcılarının Sesine Kulak Verdi! 4 Yeni Güncelleme

Dünya üzerinde en fazla tercih edilen sosyal sosyal medya platformu olarak dikkat çeken video ve fotoğraf paylaşım ağı Instagram, kullanıcılarına yeni özellikler getirmeyi sürdürüyor. Meydana gelen bilgiler doğrultusunda Instagram kullanıcılarına dört yeni özellik daha getirmeyi planlıyor.

Tüm Dünya’da en popüler sosyal medya ağlarından biri olan popüler uygulama Instagram, kullanıcı sayısını yükseltmek adına yeni özellikler dahil etmeye devam ediyor. Twitter üstünden sızdırılan bilgiler doğrultusunda artık Instagram hikayelere kullanıcılar emoji ile hızlı yanıt verebilecekler. Bununla beraber daha hızlı etkileşim sağlamayı hedefleyen uygulamanın hikaye arşivlerinde de değişikliğe gidiliyor. Instagram hikaye arşiv bölümüne kullanıcıların aradıkları günü hızlıca bulması konusunda takvim dahil ediliyor.

Instagram hikayelere gelecek olan yeniliklerden bir diğeri ise slow montion yani yavaş çekim özelliği oluyor. Bu özellik ile beraber kullanıcılar hikayelerini ağır çekimde çekme imkanına sahip olacak. Bununla birlikte telefonunuzda bu özellik yoksa bile uygulama size bu fırsatı sunacak. Bir başka gelecek olan özellik ise kullanıcıları sessize alma oluyor. Bundan böyle Instagram kullanıcıları istemediği kullanıcıları sessize alabilecekler. Son olarak popüler sosyal medya platformuna uzun zamandır beklenen görüntülü arama özelliği de geliyor. Bu hususta rakiplerinin gerisinde kalmak istemeyen platforma bu özelliklerin ne zaman geleceği ise henüz netlik kazanmadı.

SON DAKİKA