Haber Atak

Google Maps Radar Gösterecek Yeni Güncelleme Getiriyor

Apple yeni tanıtımını gerçekleştirdiği yeni nesil iPhone modeli rakip tanımadan yoluna doludizgin ilerliyor. Markanın uygun fiyatlı çözümü olarak lanse olan iPhone XR pil ömrü ise göz kamaştırıyor. Apple’ın 2018 senesi içinde tanıttığı modelleri içinde uygun fiyatlı iPhone olarak dikkatleri üzerine toplayan XR, geride bıraktığımız günlerde yurt dışında satışa konuldu. Piyasaya çıkmasıyla beraber çeşitli testlerde birlikte […]

07 Kasım 2018 - 20:52 'de eklendi ve 194 kez görüntülendi.
Google Maps Radar Gösterecek Yeni Güncelleme Getiriyor

Apple yeni tanıtımını gerçekleştirdiği yeni nesil iPhone modeli rakip tanımadan yoluna doludizgin ilerliyor. Markanın uygun fiyatlı çözümü olarak lanse olan iPhone XR pil ömrü ise göz kamaştırıyor.

Apple’ın 2018 senesi içinde tanıttığı modelleri içinde uygun fiyatlı iPhone olarak dikkatleri üzerine toplayan XR, geride bıraktığımız günlerde yurt dışında satışa konuldu. Piyasaya çıkmasıyla beraber çeşitli testlerde birlikte gelmeye başladı. Haberimizin konusu haline gelen iPhone modellerinin en fazla eleştirilen yanları haline gelen pil performansı kullanıcılarının oldukça hoşuna gitmiş gibi gözüküyor.

Meydana getirilen yeni testler doğrultusunda iPhone XR, 11 saat 1 dakikalık kullanım zamanıyla tüm iPhone modellerini geride bırakmayı başarmış gözüküyor. Birçok Android işletim sistemli çalışan telefonlardan da daha uzun bir kullanım süresi vadeden iPhone XR zirvedeki yerini koruyor. Şarj olma hızına ele aldığımızda ise 192 dakikada tam şarja gelen iPhone XR, maalesef kullanım süresindeki iddiasını burada yitiriyor. 6.1 inçlik LCD ekranın olduğu iPhone XR, 1792×828 piksel çözünürlük ile karşımıza çıkıyor. 326 ppi değerindeki ekranda bunun dışında 120 Hz’lik True Tone teknolojisine yer ediniyor. Apple A12 işlemcisinden gücünü elde eden iPhone XR, arka tarafta 12 Mega piksellik tek bir kameraya, ön tarafta ise Face ID destekli 7 Megapiksel kamera ile kullanıcısına eşsiz deneyim fırsatı sunuyor.

Etiketler :
SON DAKİKA