Haber Atak

Yılmaz Vural Maç Sonunda Önemli Açıklamalar Yaptı

Spor Toto Birinci Lig’in 18. haftasında sahasında konuk ettiği Kardemir Karabükspor’u 1-0 mağlup etmeyi başaran Adana temsilcilerinden olan Adana Demirspor’un tecrübeli çalıştırıcısı Yılmaz Vural, tempolu bir oyunla önemli bir 3 puan elde ettiklerini belirtti. Vural, maçın tamamlanmasıyla beraber yapılan basın toplantısında gerçekleştirdiği açıklamada, karşılaşma öncesinde oyunda yaşanacak tabloyu oyuncularına çizdiğini ifade etti. Kardemir Karabükspor’u ciddiye […]

20 Ocak 2019 - 20:01 'de eklendi ve 545 kez görüntülendi.
Yılmaz Vural Maç Sonunda Önemli Açıklamalar Yaptı

Spor Toto Birinci Lig’in 18. haftasında sahasında konuk ettiği Kardemir Karabükspor’u 1-0 mağlup etmeyi başaran Adana temsilcilerinden olan Adana Demirspor’un tecrübeli çalıştırıcısı Yılmaz Vural, tempolu bir oyunla önemli bir 3 puan elde ettiklerini belirtti.

Vural, maçın tamamlanmasıyla beraber yapılan basın toplantısında gerçekleştirdiği açıklamada, karşılaşma öncesinde oyunda yaşanacak tabloyu oyuncularına çizdiğini ifade etti. Kardemir Karabükspor’u ciddiye aldıklarının altını çizen Yılmaz Vural, “Üç puanı almak önemliydi, onu da çok tempolu oyunla aldık. Futbolda rakip küçümsemek diye bir durum yok. Biz de çok ciddiye aldık zaten rakibimizi. Rakibimiz zaman zaman pozisyon da buldu.” sözlerine yer verdi.

Önlerinde karşılaşacakları zorlu 2 maç olduğunu ifade eden Yılmaz Vural, şunları kaydetti: “Transfer çok enteresan ilerliyor. Takıma 3-4 futbolcu katabildik. Sekiz arkadaşımız takımdan gidince 19 oyuncu kaldık. Rassoul gece geldi Adana’ya, lisansını da sabah yetiştirdik. Konuştuk kendisiyle, bugün de oynadı. Oyuna alınca da bir değişiklik getirdi, iyi bir futbolcu. İdman temposunu düşüreceğiz, tüm hedef önümüzdeki zorlu iki karşılamaya geçebilmek. Ona göre idman programı ayarlayacağız. Amacımız çok fazla müsabaka kazanmak, gönül 17 maçı da kazanmak ister. Kazanabildiğimiz kadar maç kazanmak istiyoruz.”

SON DAKİKA