Haber Atak

Valbuena Ara Transferde Yolcu

Fenerbahçe’de sular durulmuyor. Kötü gidişatın ardından oyunda kaldığı süre içinde beklenen patlamayı bir türlü ortaya koyamayan Fransız yıldız Valbuena, Ocak ayında takımdan yollanması kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe’de Volkan Demirel, Aatif ve Dirar’ın kadro dışı kalması deprem etkisi uyandırırken, ikinci bir dalganın daha gelebileceği ciddi durum olarak konuşulmaya başlandı. Ortaya atılan iddialar doğrultusunda, sezon başında ayrılması […]

14 Ekim 2018 - 17:12 'de eklendi ve 624 kez görüntülendi.
Valbuena Ara Transferde Yolcu

Fenerbahçe’de sular durulmuyor. Kötü gidişatın ardından oyunda kaldığı süre içinde beklenen patlamayı bir türlü ortaya koyamayan Fransız yıldız Valbuena, Ocak ayında takımdan yollanması kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe’de Volkan Demirel, Aatif ve Dirar’ın kadro dışı kalması deprem etkisi uyandırırken, ikinci bir dalganın daha gelebileceği ciddi durum olarak konuşulmaya başlandı. Ortaya atılan iddialar doğrultusunda, sezon başında ayrılması düşünülen ve sportif direktör Comolli ile teknik direktör Cocu ile bir türlü beklenen etkiyi sağlayamayan Valbuena isteksiz halleriyle topun ağzına geldi. Geride kalan hafta başında pozitif bir havayla başladığı çalışmalarda süre ilerledikçe yine negatife dönen Mathieu Valbuena’nın, 3-0 galip gelinen İstanbulspor hazırlık karşılaşmasındaki performansı da hocasını sinirlendirdi.

Valbuena’nın bireysel oyunu, yaşadığı top kayıpları ve 75’te oyundan alınırken sinirli hareketler sergilemesi bardağı taşıran son durum oldu. Cocu’nun çalışma sistemine uyumlu olmayan 34 yaşındaki futbolcunun mutsuz olduğu gözlerden kaçmadı. Başkan Ali Koç’un durumunu yakından izlediği Mathieu Valbuena için Samandıra’da gerçekleştirilen yorumlarda, “Takımda tekrardan kadro dışı durumu ya da devre arasında yollanacak biri olursa ilk isim Valbuena olur” denmesine yol açtı.

SON DAKİKA