Haber Atak

Ünal Karaman’dan Oyuncularına Övgüler

Trabzonspor Teknik Direktörü olarak görevinin başında başarılı işlere imza atan Ünal Karaman, 2-0 galip gelinen Bugsaş Spor karşılaşmasının sonrasında, oyuncuların ortaya koyduğu oyundan memnun olduğunu ifade etti. Bordo-Mavililer, Ziraat Türkiye Kupası Dördüncü Tur Eleme Turu’nda deplasmanda Bugsaş Spor’u 2-0 galip gelerek üst tura çıktı. Maçın sonrasında kameralar karşısına geçen Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, futbolcularının […]

31 Ekim 2018 - 21:27 'de eklendi ve 686 kez görüntülendi.
Ünal Karaman’dan Oyuncularına Övgüler

Trabzonspor Teknik Direktörü olarak görevinin başında başarılı işlere imza atan Ünal Karaman, 2-0 galip gelinen Bugsaş Spor karşılaşmasının sonrasında, oyuncuların ortaya koyduğu oyundan memnun olduğunu ifade etti.

Bordo-Mavililer, Ziraat Türkiye Kupası Dördüncü Tur Eleme Turu’nda deplasmanda Bugsaş Spor’u 2-0 galip gelerek üst tura çıktı. Maçın sonrasında kameralar karşısına geçen Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, futbolcularının otaya koyduğu performansından memnun olduğunu söyledi.

Başarılı teknik adam Ünal Karaman, “Bu tarz oyunların zor olduğunu biliyoruz, ona göre hazırlandık. Futbolcularımızda gereken ciddiyet, bu disiplin içinde sahada bir duruş ortaya koydu. Hepsine ortaya koydukları mücadele ve duruştan ötürü teşekkür ederim. Sonuçta biz hangi takım olursa olsun aynı oyunla, aynı ciddiyette maçlara hazırlanıyoruz. Tur atladığımız için oldukça memnunum. Oynayan tüm oyuncularımın performansından sevinçliyim. Bu tarz müsabakaların konsantrasyonu biraz zor oluyor. Geride bıraktığımız gün ki müsabakalara baktığımız vakit sürpriz neticeler vardı. Dolayısıyla biz futbolcu grubu olarak hem kendimize hem formamıza yakışır biçimde duruş ortaya koyuyoruz. Bizim mücadele ayırt etme gibi bir durumumuz söz konusu olamaz. Her karşılaşma bizim için son derece önemli ve ciddiye alınması gereken rakipler olarak karşımıza çıkıyor. Sonuçta biz kendisini ciddiye alan bir kulübüz, camiayız. Futbolcularımın gösterdiği performanstan memnunum” sözlerini söyledi.

SON DAKİKA