Haber Atak

Şenol Güneş Gol Yemeden Kazanmak İstiyor

UEFA Avrupa Ligi ön elemesinde Avusturya Ligi ekipleri arasında yer alan LASK Linz ile karşı karşıya geleceği karşılaşma neticesinde Beşiktaş’ın tecrübeli çalıştırıcısı Şenol Güneş, basına mensuplarının karşısına geçti. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi Üçüncü ön eleme turunda 9 Ağustos Perşembe akşamı sahasında konuk edecekleri Avusturya ligi takımı LASK Linz’i gol yemeden galip […]

08 Ağustos 2018 - 23:00 'de eklendi ve 340 kez görüntülendi.
Şenol Güneş Gol Yemeden Kazanmak İstiyor

UEFA Avrupa Ligi ön elemesinde Avusturya Ligi ekipleri arasında yer alan LASK Linz ile karşı karşıya geleceği karşılaşma neticesinde Beşiktaş’ın tecrübeli çalıştırıcısı Şenol Güneş, basına mensuplarının karşısına geçti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi Üçüncü ön eleme turunda 9 Ağustos Perşembe akşamı sahasında konuk edecekleri Avusturya ligi takımı LASK Linz’i gol yemeden galip gelmenin tur atlama açısından oldukça önemli olduğunu dile getirdi.

Güneş, oyunculardan Hollandalı kanat Jeremain Lens ile BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde meydana getirdiği basın toplantısında, yapılacak olan iki maç sonunda tur atlayan takımın netlik kazanacağını ifade ederek, “Avrupa’daki her karşılaşma önemli. İlk maçta gol yemeden galip gelmek bir avantajdır.” ifadelerine yer verdi.

LASK Linz’in oldukça iyi kapandığını ve hücumu da aynı biçimde meydana getirdiklerinin altını çizen deneyimli çalıştırıcı Güneş, “Rakibin avantajı, 3-4 senedir beraber oynayan oyunculardan meydana gelmesi oluyor. Oyun disiplinleri iyi. İyi kapanarak çıkmayı bilen bir ekiple oynayacağız. Dikkatli olmalıyız. Sabırlı davranmalıyız. Defans anlayışını kırabilmek ve gol atarak galip gelmek için çok çalışacağız.” sözlerini söyledi.

SON DAKİKA