Haber Atak

Selçuk ve Serdar Aziz’in Trabzonspor Maçında Sahada Olması Bekleniyor

Lige bu yıl şampiyonluk parolasıyla çıkan en iddialı takımlardan olan Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yener İnce, A Milli Futbol Takımı kampında sakatlık yaşayan oyunculardan olan Selçuk İnan ile Serdar Aziz’in tedavilerine başladıklarını ifade ederek, “hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor karşılaşmasında bizimle birlikte takımda olmalarını bekliyoruz” sözlerini söyledi. Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yener İnce, Florya Metin […]

29 Mart 2018 - 20:57 'de eklendi ve 460 kez görüntülendi.
Selçuk ve Serdar Aziz’in Trabzonspor Maçında Sahada Olması Bekleniyor

Lige bu yıl şampiyonluk parolasıyla çıkan en iddialı takımlardan olan Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yener İnce, A Milli Futbol Takımı kampında sakatlık yaşayan oyunculardan olan Selçuk İnan ile Serdar Aziz’in tedavilerine başladıklarını ifade ederek, “hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor karşılaşmasında bizimle birlikte takımda olmalarını bekliyoruz” sözlerini söyledi.

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yener İnce, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde meydana getirilmiş olan antrenmanda takımda sakatlıkları olan önemli isimlerden Selçuk İnan ile Serdar Aziz’in son durumları hakkında bilgi paylaşımı yaptı. A Milli Futbol Takımı’dan hafif sakatlıklarla geri gelen Selçuk İnan ile Serdar Aziz’in tedavilerine başladıklarını sözlerinde belirten Doktor İnce, “Serdar Aziz ve Selçuk İnan’ın milli takımda yer aldıkları süre zarfında hafif sakatlıkları oldu. Tedavilerine başladık. Son durumları olumlu bir şekilde ilerliyor. Bir problem yok. Bugün yalnızca koşu gerçekleştirdiler. Trabzonspor karşılaşmasında bizimle birlikte takımda olmalarını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Norveç Milli Takımı’nda sakatlık yaşayan bir diğer oyuncu Martin Linnes’in kontrollerini gerçekleştirdiklerini de ifade eden Yener İnce, “Martin Linnes, milli takım idmanında arka adalesinde bir sakatlık meydana geldi. Bizim isteğimiz üstüne milli takımdaki 2 karşılaşmada da oynatılmadı. Durumu yarın gerçekleştirilecek kontrol neticesinde netlik kazanacak” şeklinde konuştu.

SON DAKİKA