Haber Atak

Real Madrid kendi evinde üst üste ikinci kez berabere kaldı

İspanya’nın flaş ekiplerinden olan Real Madrid evinde oynadığı ikinci karşılaşmadan da berabere ayrılarak bir puana razı oldu. İspanya La Liga ekiplerinden Reaal Madrid ile Lavante karşı karşıya geldi. Maçın 90 dakikası tamamlandığında ise konuk ekip Lavante güçlü rakibi karşısında yaptığı muhteşem savunmayla sahadan bir puan alarak ayrılmayı başardı. Maçın ilk yarısında Lavante karşılaşmanın 12. dakikasında […]

09 Eylül 2017 - 18:38 'de eklendi ve 269 kez görüntülendi.
Real Madrid kendi evinde üst üste ikinci kez berabere kaldı

İspanya’nın flaş ekiplerinden olan Real Madrid evinde oynadığı ikinci karşılaşmadan da berabere ayrılarak bir puana razı oldu.

İspanya La Liga ekiplerinden Reaal Madrid ile Lavante karşı karşıya geldi. Maçın 90 dakikası tamamlandığında ise konuk ekip Lavante güçlü rakibi karşısında yaptığı muhteşem savunmayla sahadan bir puan alarak ayrılmayı başardı.

Maçın ilk yarısında Lavante karşılaşmanın 12. dakikasında Ivi’nin ayağından bulduğu golle öne geçmeyi başardı. Bu üstünlüğünü fazla koruyamayan konuk ekip, 36. dakika Vazquez’in golüne engel olamadı ve skorda denge sağlandı. Karşılaşmanın ikinci devresinde ev sahibi Real Madrid yakaladığı pozisyonları gole çeviremeyince kendi sahasında ikinci beraberliği üst üste alarak şampiyonluk yarışında büyük bir darbe aldı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA