Haber Atak

Quaresma Okların Kendisine Çevrilmesini İstedi

Beşiktaş’ın 4-2 mağlup olduğu Genk karşılaşmasında seyircilerin tepkisini maruz kalan Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma tepkiye tepkiyle karşılık verdi. Quaresma, “Ben bu kulüpten bir defa ayrıldım ve geri geldim. Eğer fazlalık bensem ocak ayında tekrar ayrılabilirim” sözlerini söyledi. Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi I Grubu’nun üçüncü haftası karşılaşmasında Belçika ligi takımlarından Genk’e 4-2 mağlup olduğu mücadelenin sonrasında […]

28 Ekim 2018 - 17:36 'de eklendi ve 580 kez görüntülendi.
Quaresma Okların Kendisine Çevrilmesini İstedi

Beşiktaş’ın 4-2 mağlup olduğu Genk karşılaşmasında seyircilerin tepkisini maruz kalan Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma tepkiye tepkiyle karşılık verdi. Quaresma, “Ben bu kulüpten bir defa ayrıldım ve geri geldim. Eğer fazlalık bensem ocak ayında tekrar ayrılabilirim” sözlerini söyledi.

Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi I Grubu’nun üçüncü haftası karşılaşmasında Belçika ligi takımlarından Genk’e 4-2 mağlup olduğu mücadelenin sonrasında Beşiktaşlı kanat oyuncusu Ricardo Quaresma yayıncı kuruluşa çok önemli ifadeler kullandı.

İyi çalıştıklarını ancak karşılığını alamadıklarını söyleyen Quaresma, “Şans bizim yanımızda değildi. Şimdi dinlenmeye gereksinim duyuyoruz. Hatalarımızı biliyoruz. Pazartesi günü galibiyete ihtiyacımız olacak” diyerek Çaykur Rizespor maçını kazanacaklarını söyledi.

Taraftarların tepkisinin normal olduğunun altını çizen Portekizli yıldız Quaresma, “Bana da tepkiler vardı, bunlar çok doğal şeyler. Kötü olduğumu ya da fazlalık olduğumu düşünüyorlarsa bana tepkilerini ortaya koyabilirler. Bana karşı olan tepkileri anlayabilirim ancak lütfen genç oyuncuları ıslıklamasınlar. Tepkilerini bana göstersinler” diyerek tüm okları kendine çevirmelerini istedi. Ricardo Quaresma son olarak bu takımdan daha önce bir defa ayrıldığını amınsatarak, “Eğer problem bensem, Ocak ayında yine ayrılabilirim” dedi ve sözlerini bitirdi.

SON DAKİKA