Haber Atak

Olcay Şahan Beşiktaş’a Geri Gelmek İçin Can Atıyor

Karadeniz ekibi Trabzonspor’dan ayrılık kararı alan A milli futbolcu Olcay Şahan’ın, beş sene boyunca formasını terlettiği Beşiktaş’a geri dönüş hazırlığında olduğu iddia edildi. Olcay Şahan’ın, Beşiktaş’la ilk teması kurduğu ortaya çıktı. Siyah-Beyazlı formayı 2012-17 sezonları arasında giyen Olcay Şahan, 2017 senesinin ara transfer döneminde 200 bin Euro bedeliyle Trabzonspor’a gitmişti. Fırtına’da 1,5 sezonda 50 karşılaşmada […]

28 Temmuz 2018 - 21:01 'de eklendi ve 396 kez görüntülendi.
Olcay Şahan Beşiktaş’a Geri Gelmek İçin Can Atıyor

Karadeniz ekibi Trabzonspor’dan ayrılık kararı alan A milli futbolcu Olcay Şahan’ın, beş sene boyunca formasını terlettiği Beşiktaş’a geri dönüş hazırlığında olduğu iddia edildi. Olcay Şahan’ın, Beşiktaş’la ilk teması kurduğu ortaya çıktı.

Siyah-Beyazlı formayı 2012-17 sezonları arasında giyen Olcay Şahan, 2017 senesinin ara transfer döneminde 200 bin Euro bedeliyle Trabzonspor’a gitmişti. Fırtına’da 1,5 sezonda 50 karşılaşmada forma şansı bulup 6 gol ve 13 asistlik performans ortaya koyan tecrübeli kanat oyuncusunun Beşiktaş’a geri geliş yolunda olduğu öne sürüldü.

Bordo-Mavililerde 2020 yılına kadar sözleşmesi olan Şahan, Beşiktaş Yönetimi’nden geri dönmek için istekte bulunduğu ve tarafların görüşmelere başladığı iddia edildi.

Trabzonspor’da yeni yönetimin mali açıdan küçülmeye gitmesi nedeniyle maaşında indirim talep edilen oyuncular içerisinde bulunan 31 yaşındaki Olcay Şahan, bu durumdan ötürü ayrılık kararı aldığı söyleniyor. Olcay’dan gelen bu isteğin sonrasında meydana gelen bu transfer konusunu takımın teknik direktörü Şenol Güneş’e danışma kararı alan Beşiktaşlı yöneticilerin, tecrübeli hocayla gerçekleştirilecek olan görüşmenin neticesinde başarılı futbolcunun Beşiktaş’a geri gelip gelmeyeceği ile ilgili olarak alınacak karar kesinlik kazanacak.

SON DAKİKA