Haber Atak

Love Konusunda Başkan Fikret Orman Açıklama Yaptı

Beşiktaş Başkanı olarak görev yapan Fikret Orman, alacakları ödenmediği gerekçesiyle FIFA’ya başvuracağı iddia edilen Vagner Love’la alakalı olarak, “FIFA’ya gidecekse uçak tarafileri var. Vagner Love da mutsuz, biz de mutsuzuz. Belirli bir bonservis bedeli verdik, kimse bize akılsız gözüyle bakmasın” sözlerini söyleyerek sitem etti. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer gündemiyle alakalı olarak açıklamalarına yer verdi. […]

12 Ocak 2019 - 1:39 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.
Love Konusunda Başkan Fikret Orman Açıklama Yaptı

Beşiktaş Başkanı olarak görev yapan Fikret Orman, alacakları ödenmediği gerekçesiyle FIFA’ya başvuracağı iddia edilen Vagner Love’la alakalı olarak, “FIFA’ya gidecekse uçak tarafileri var. Vagner Love da mutsuz, biz de mutsuzuz. Belirli bir bonservis bedeli verdik, kimse bize akılsız gözüyle bakmasın” sözlerini söyleyerek sitem etti.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer gündemiyle alakalı olarak açıklamalarına yer verdi. Orman, “Burak Yılmaz’ı kadroya kattık, Mirin’i aldık ve belki Gökhan Gönül’a alternatif olarak bir sağ bek transferi gerçekleştirebiliriz. Medya organları transfer yapıyor, geçen gün de Hakan Çalhanoğlu’nu transfer ettiler Beşiktaş’a.

Şenol Güneş’i seviyorum ve kendisine teklifimizi gerçekleştirdik. Beşiktaş’ta hem yönetim hem de hoca istikrarı bulunuyor. Şenol abi kariyerinde hiçbir kulüpte dört sene üst üste çalışmadı, mutluyuz. Ne hocanın ne de bizim gündemimizde sözleşme bulunmuyor.

Başka takımlarda futbolcuların milyonlarca alacağı bulunuyor, medya bunları hiç gündeme almıyor. Vagner Love’un da alacağı bulunuyor ancak FIFA’ya gidecekse uçaklar var. Love da mutsuz, biz de mutsuzuz. Belirli bir bonservis bedeli ödedik, kimse bize akılsız gözüyle bakmasın.” Konuşmasını meydana getirerek futbolcunun FIFA’ya gitmesinin kendilerini etkilemeyeceğini belirtti.

SON DAKİKA