Haber Atak

Fenerbahçe’de prim konusu olay oldu

Bein Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’nin son yaşamış olduğu durumu değerlendirdi.

29 Mayıs 2019 - 3:26 'de eklendi ve 348 kez görüntülendi.
Fenerbahçe’de prim konusu olay oldu

Bein Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’nin son yaşamış olduğu durumu değerlendirdi. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’deki son durumu beIN MANŞET programında konuştu.

Fenerbahçeli futbolcuların neden prim aldığına şaşırdığına vurgu yapan Mehmet Demirkol, “Fenerbahçe’de ne prim sözü verilmiş acaba? Maaş, hak ediş bunları tabii ki herkesin alması gereken bir şeydir. Fakat ben Fenerbahçe’de sporcu olsam prim almam. Bir hakkım varsa eğer, onu da ‘FENER OL’a bağışlarım. Ne primi ya? Fenerbahçe’de ‘son üç’te olmama primi mi var? Ali Koç’un ifade ettiği doğru, pek çok kulüpten daha iyi Fenerbahçe bu konuda önde geliyor. Acaba oyuncuların sözleşmelerindeki bonuslar neler? Ben çok merak ediyorum bu durumu. Savunmacılar için pek bir şey olamaz. Hücumcular için attıkları gol 10’u geçince bonus alacaklar desen, 10 golü geçen yok.” Diye eleştiri yaptı.

Fenerbahçe Başkanı olarak görevini sürdüren Ali Koç, meydana getirdiği açıklamada, “Şubat ayında bir araya geldiğimizde tarihimizin en kötü sezonu olduğunu ve sorumluluğun bizde olacağını söylemiştim. İkinci yarı daha iyi olacağımızı söylemiştim. Bundan daha iyi bir Fenerbahçe’yi göreceğimizi umut etmiştim.” Sözlerine yer vermişti.

Etiketler :
SON DAKİKA