Haber Atak

Fenerbahçe Brezilyalı Yeni Ön Liberosunu Getiriyor

Fenerbahçe sosyal medya hesabı üzerinden taraftarını mutlu eden bir transfer haber paylaştı. Uçak emojili paylaşımla yeni transferini ilan ederken resmi adresten de Jailson Marques’i resmen kamuoyuna duyuruldu. Brezilyalı ön libero olarak görev yapan Jailson Marques ve kulübü ile anlaşma sağlandığını ifade eden sarı lacivertliler, yeni transferin sağlık kontrolünün sonrasında resmi sözleşmeye imza atacağını açıkladı. Transfer […]

30 Ağustos 2018 - 16:56 'de eklendi ve 526 kez görüntülendi.
Fenerbahçe Brezilyalı Yeni Ön Liberosunu Getiriyor

Fenerbahçe sosyal medya hesabı üzerinden taraftarını mutlu eden bir transfer haber paylaştı. Uçak emojili paylaşımla yeni transferini ilan ederken resmi adresten de Jailson Marques’i resmen kamuoyuna duyuruldu.

Brezilyalı ön libero olarak görev yapan Jailson Marques ve kulübü ile anlaşma sağlandığını ifade eden sarı lacivertliler, yeni transferin sağlık kontrolünün sonrasında resmi sözleşmeye imza atacağını açıkladı.

Transfer sezonunun artık sonuna kısa bir zaman kala Fenerbahçe bir transferi daha sonlandırmayı başardı. Damein Comolli’nin Frey ve Reyes transferinde yapılan basın toplantısında transferlerin süreceğinin sinyalini vermişti. Fenerbahçe bugün ise sosyal medya paylaşım ağı olan Twitter adresinden uçak emojisi paylaşarak yeni transferin yola çıktığının sinyalini verdi. Resmi adres üzerinden de gerçekleştirilen açıklamayla da Jailson Marques transferini resmen ilan etti.

Sosyal medya hesapları üstünden uçak emojisiyle yeni transferin yola çıktığının sinyalini taraftarlarına veren Fenerbahçe, resmi olarak da transferi açıklama gereği duydu. Resmi adresten gerçekleştirilen açıklama şu şekilde;

“Kulübümüz, Brezilya’nın Gremio takımında oynayan orta saha Jailson Marques Siqueira’yı bonservisiyle beraber kadromuza katmak adına kulübüyle anlaşmaya varmıştır.

Oyuncunun İstanbul’da sağlık kontrolünden geçmesinin sonrasında resmi sözleşme yapılacaktır.”

SON DAKİKA