Haber Atak

3 Antrenörle Yollarını Ayıran Ali Koç Açıklamada Bulundu

Fenerbahçe Başkan Ali Koç, FB TV’de gündemi değerlendirdi. Teknik ekipte yer alan 3 isimle yollarını neden ayırdıklarını da aktaran Koç şunları söyledi: “Biz ne yapmaya çalıştıysak, bir dirençle karşılaştık.

13 Ekim 2018 - 16:00 'de eklendi ve 442 kez görüntülendi.
3 Antrenörle Yollarını Ayıran Ali Koç Açıklamada Bulundu

Fenerbahçe Başkan Ali Koç, FB TV’de gündemi değerlendirdi. Teknik ekipte yer alan 3 isimle yollarını neden ayırdıklarını da aktaran Koç şunları söyledi: “Biz ne yapmaya çalıştıysak, bir dirençle karşılaştık. Yeni düzenden bir şey olmayacağı, eski düzenin devam etmesi gerektiğini söylediler. Bu da bazı oyunculara yayıldı. Arda Keskin arkadaşımıza salon sorumluluğu veriliyor. Hocamız işi beğenmiyor. Sonra yollarımızı ayırıyoruz. Erwin Koeman’ın gelmesiyle Turgay Altay’ın bazı yetkileri Koeman’a veriliyor. Takım içerisindeki sorunları nasıl çözeriz diye konuşmalar oluyor. Turgay Altay, ‘Banane Fenerbahçeliler düşünsün’ diye bir beyanatı oluyor.

“OYUNCULAR MAÇLARA YORGUN ÇIKIYORUZ DİYOR”

Bunu birkaç yerde söylüyor. Oyuncular antrenmanların ardından biz maçlara yorgun çıkıyoruz diyorlar. Bunu Alper Aşçı’ya iletiyorlar. O da bunun Cocu’nun talimatı olduğunu söylüyor. Daha sonra oyuncuların bu şikayetinin teknik ekibe iletilmediği ortaya çıkıyor. Kayseri maçı sonrası 90 dakika idman yapılıyor, oyuncular tepki gösteriyor. Uygulanan dayanıklılık testinin ve sonradan düzenlenen çalışmaların çok yanlış olduğu ve bu yaklaşımın çok ağır sakatlıklara neden olabileceği ortaya çıkıyor.

“BEŞİKTAŞ BİZİ YENECEK, HOCAYI HALIYA SARACAĞIZ”

Konyaspor hazırlıklarına başlayınca Alper Aşçı’nın performansı, tutumu olumsuz olarak görülüyor, sorumluluk alanı değiştiriliyor. Ne oluyorsa bundan sonra oluyor. Ekip olarak futbolcuların motivasyonunu düşüren davranışları artarak devam ediyor. Bize göre mevcut işleyişin devam etmesi için uğraşıyorlar. Beşiktaş maçı öncesinde sporculardan, tesis çalışanlarına kadar takımın moralini bozmak için çalışıyorlar. Maç günü prim açıklanıyor. Primin ve yönetimin yetersiz olduğu konuşuluyor. Beşiktaş maçından önce soyunma odasına halı sermişler. Beşiktaş bizi yenecek, hocanın cenazesini halıya saracağız deyip, dalga geçiyorlar.

“COCU’YA MOBBİNG YAPMA SEVİYESİNE GELDİLER”

Oyuncuların içerisinde bu takımı yenemeyiz. Hoca bu işi bilmiyor diye motivasyonu düşürmek için çaba harcıyorlar. Maç berabere bitiyor. İstedikleri olmuyor yaşadıkları hayal kırıklığını açık açık ifade ediyorlar. Spartak Trnava maçı öncesinde teknik direktöre mobbing yapma seviyesine geliyorlar. Bazı oyuncular üzerinde etki oluşturmaya çalışıyorlar. Yemekte otururken safınızı belli edin deme cüretini kendilerinde buluyorlar.

“BU KEZ KESİN CENAZEYİ KALDIRACAĞIZ”

Karşılaşma öncesinde Turgay Altay, yönetimden haber aldım hoca bırakacak. Hatta tarihi bile kendisine söylenmiş diyor. Statta yine halı var. Bu sefer cenazeyi kesin kaldırırız diyorlar. Ancak maç kazanılınca yine istedikleri olmuyor. Ertesi gün tesislerde Fenerliler yüzünüz gülüyor maçı kazandınız ya diyor.”

http://betgram37.com/livebet/main

Etiketler :
SON DAKİKA