Haber Atak

Prp Tedavisi

Prp tedavisi kan hücreleri içinde iyileştirici faktörleri barındıran trombositlerin yardımıyla yapılır. Kişinin kendi kanı kullanıldığı için alerji riski çok azdır. Yaraların iyileştirilmesinde, gençlik ve güzelliğin sağlanmasında, kırışıklıkların giderilmesinde sıklıkla uygulanır. Kayseri prp tedavisi Kayseri’de estetik alanda en iyi olan ve en iyi estetik uygulamaları sunan bir kliniktir. Nasıl Yapılır? İşlem ağrılı ve acılı bir işlem […]

13 Ağustos 2019 - 17:31 'de eklendi ve 147 kez görüntülendi.
Prp Tedavisi

Prp tedavisi kan hücreleri içinde iyileştirici faktörleri barındıran trombositlerin yardımıyla yapılır. Kişinin kendi kanı kullanıldığı için alerji riski çok azdır. Yaraların iyileştirilmesinde, gençlik ve güzelliğin sağlanmasında, kırışıklıkların giderilmesinde sıklıkla uygulanır. Kayseri prp tedavisi Kayseri’de estetik alanda en iyi olan ve en iyi estetik uygulamaları sunan bir kliniktir.

Nasıl Yapılır?

İşlem ağrılı ve acılı bir işlem değildir. Kanınız alındıktan sonra özel cihazlar ile çevrilir. Bu çevirme işlemi kanın hücrelere ve seruma ayrılmasına neden olur. Plazma kısmı içinde bulunan hücreler prp için ihtiyaç duyulan hücrelerdir. İnce insülin iğneleri ile hangi bölgeye uygulanacaksa o bölgeye verilir. İşlem öncesinde uyuşturucu kremler kullanılır ve kişi ağrı hissetmez. Genç kalmak ve güzel görünmek istiyorsanız kayseri prp kliniğinden hizmet alabilirsiniz. Siteye girerek online randevu seçeneklerinden randevunuzu alın.

Yan Etkisi Var Mıdır?

Prp yan etkisi olmayan nadir yöntemlerden biridir. Kişinin kendi kanı kullanıldığı için yan etki olmaz. Prp estetik amaçlı olarak en çok yüz bölgesine uygulanır. Yüz bölgesi bir çok sinir ve damar ağının bulunduğu bir bölgedir. O yüzden mutlaka hekim tarafından uygulanmalıdır. Klinikte uzman plastik cerrah tarafından yapılan tüm işlemler öncesinde hasta mutlaka bilgilendirilir. Prp tedavisine ek olarak tüm estetik operasyonlar yapılır. Kayseri karın şekillendirme için online randevu alın ve ayrıntılı muyane olun. Kliniğin sitesinde merak ettiğiniz estetik işlemleri inceleyebilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA