Haber Atak

 Zafer Eroğlu Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı

  Ak Parti içerisinde de yerel seçim hareketlenmeleri sürekli olarak kendini gösteriyor. Zafer Eroğlu isim de bu çalışmalar içerisinde de yer alan bir isim olarak değerlendiriliyor. Yenimahalle’den aday olacak olan bir isim olarak da görülen Zafer Eroğlu; aynı zamanda da Aksander Başkanı olarak da halk tarafından fazlasıyla tanınan bir isim olarak görülmektedir. Zafer Eroğlu ismi […]

29 Ekim 2018 - 15:45 'de eklendi ve 1342 kez görüntülendi.
 Zafer Eroğlu Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı

 

Ak Parti içerisinde de yerel seçim hareketlenmeleri sürekli olarak kendini gösteriyor. Zafer Eroğlu isim de bu çalışmalar içerisinde de yer alan bir isim olarak değerlendiriliyor. Yenimahalle’den aday olacak olan bir isim olarak da görülen Zafer Eroğlu; aynı zamanda da Aksander Başkanı olarak da halk tarafından fazlasıyla tanınan bir isim olarak görülmektedir. Zafer Eroğlu ismi son derecede başarılı bir isim olarak görülmekte ve favori isimler arasında da yer alması ile de gündeme gelmektedir. Bu isimden kaynaklı olarak da Zafer Eroğlu halkın adamı olarak da ifade edilerek ne kadar ön planda yer aldığını da gösterebilecek türde de önemli bir konumda yer alacaktır.

Ak Parti içerisinde Yenimahalle kapsamında da belediye başkan aday adayı statüsünde yer alan Zafer Eroğlu; şimdiden projeleri ile konuşulmakta olan bir aday olarak değerlendirilmektedir. Bu sayede de Yenimahalle için son derecede de uygun olan bir isim olarak görülecek olan Zafer Eroğlu; başarılı çizgisinden kopmayarak Yenimahalle için üretmeye de devam edecektir. Genel olarak tüm seçmenlerin ilgisini çekecek bir boyutta da yer alacak olan Zafer Eroğlu; başarıları ile göz dolduracak bir isim olarak da yerel seçimlere Ak Parti içerisinde hazırlanmaktadır. Böylelikle de her kesimden seçmenin de ilgisini çekebilecek boyutta da yer almasıyla da bilinmektedir.

Etiketler :
SON DAKİKA