Haber Atak

Yusuf Halaçoğlu Akşener’in Açıklamasını Yorumladı

İyi Parti’de liste dışında olan eski milletvekillerinden Yusuf Halaçoğlu, seçim sonuçlarının sonrasında açıklama meydana getirerek ‘seçimin kazananlarındanız’ sözlerini söyleyen Genel Başkan Meral Akşener’e çok sert bir şekilde tepkisini ortaya koydu. Yusuf Halaçoğlu Meral Akşener’in açıklamasına oldukça sinirlendi. Halaçoğlu, “İyi Parti yönetimi çıkmış başarılı olduk açıklaması yapıyor. Yani biz milletvekilliği için mi yola çıkmıştık? Nasıl başarılı […]

26 Haziran 2018 - 18:43 'de eklendi ve 1358 kez görüntülendi.
Yusuf Halaçoğlu Akşener’in Açıklamasını Yorumladı

İyi Parti’de liste dışında olan eski milletvekillerinden Yusuf Halaçoğlu, seçim sonuçlarının sonrasında açıklama meydana getirerek ‘seçimin kazananlarındanız’ sözlerini söyleyen Genel Başkan Meral Akşener’e çok sert bir şekilde tepkisini ortaya koydu.

Yusuf Halaçoğlu Meral Akşener’in açıklamasına oldukça sinirlendi. Halaçoğlu, “İyi Parti yönetimi çıkmış başarılı olduk açıklaması yapıyor. Yani biz milletvekilliği için mi yola çıkmıştık? Nasıl başarılı oldunuz? Cumhurbaşkanı olacağım diye çıkıp yüzde yedi oy aldınız. Bu başarı mı?” sözlerini ifade ederek Akşener’e sert bir dille çıkıştı.

4 Haziran seçimlerinin sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi ve Saadet Partisi ile meydana getirdiği ittifak ile Meclis’te yerini alan İyi Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener ise yüzde yedi civarında oy alarak hüsranla sonuçlandı. Seçim sonuçlarının belli olmasından 2 gün ardından basın mensuplarının önüne çıkan Meral Akşener ve İyi Partililer ‘seçimin kazananlardan birisi biziz’ sözlerini ifade ederek sonuçları yorumladı. Ancak parti kurucularından olan ve liste dışı olan Yusuf Halaçoğlu, sosyal medya hesabından gerçekleştirmiş olduğu açıklamada Akşener ve ekibine sert bir şekilde tepki verdi.

SON DAKİKA