Haber Atak

Akşener Kılıçdaroğlu Görüşmesi Olumlu Geçti

İYİ Parti Genel Başkanı olarak çalışmalarını devam ettiren Meral Akşener, birlikte yer aldığı heyetle beraber CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyaret gerçekleştirdi. Akşener’i Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’ne gelişinde Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek karşıladı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı olarak görev yapan Kemal Kılıçdaroğlu, “Biz, hangi parti olursa olsun demokrasiyi savunanlar, 24 ve 25 Haziran’da […]

25 Nisan 2018 - 18:22 'de eklendi ve 1367 kez görüntülendi.
Akşener Kılıçdaroğlu Görüşmesi Olumlu Geçti

İYİ Parti Genel Başkanı olarak çalışmalarını devam ettiren Meral Akşener, birlikte yer aldığı heyetle beraber CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyaret gerçekleştirdi. Akşener’i Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’ne gelişinde Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek karşıladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı olarak görev yapan Kemal Kılıçdaroğlu, “Biz, hangi parti olursa olsun demokrasiyi savunanlar, 24 ve 25 Haziran’da bu ülkeye gerçek açıdan demokrasiyi sağlayacağız. Tüm vatandaşlarım 25 Haziran sabahına huzur içerisinde uyanacaklar, bundan yüzde yüz eminim.” ifadelerine yer verdi.

Basına kapalı meydana getirilen ve hemen hemen elli dakika devam eden görüşme neticesinde Kılıçdaroğlu ve Akşener ortak basın açıklaması meydana getirdi.

Ziyaretlerinin nedeninin, “Kılıçdaroğlu’nun ortaya koyduğu üstün demokrasi hamlesine teşekkür” olduğunu ifade eden Akşener, “Çok kirli bir senaryoyu ortadan kaldıran bir neticeyle karşı karşıyayız. Türkiye’de demokrasinin, milletin sesinin, hukukun üstünlüğünün meydana gelmesi adına gerekeni yapmak üzere onlar bir adım attılar. Biz de kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.” Sözlerini söyledi. “Bizleri tanzim etmeye kalkanların başarısız olacağı açıktır. Bir demokrasi katliamının önüne geçildi.” görüşünü ifade eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu ve arkadaşlarına teşekkür etti.

SON DAKİKA