Haber Atak

Kerem Alışık Sette Aşk İddiaları Konusunda Son Noktayı Koydu

Perşembe akşamları yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynayan Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek’in birliktelik iddialarının sonrasında Alışık bir açıklama meydana getirdi.

24 Ocak 2019 - 2:31 'de eklendi ve 959 kez görüntülendi.
Kerem Alışık Sette Aşk İddiaları Konusunda Son Noktayı Koydu

Perşembe akşamları yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynayan Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek’in birliktelik iddialarının sonrasında Alışık bir açıklama meydana getirdi. İddiaları yalanlayan Alışık, “İletişimim dostluk samimiyeti ölçüsündedir” ifadelerini kullandı.

ATV ekranlarında seyircisiyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakteriyle hayat bulan Hilal Altınbilek ile başarılı oyuncu Kerem Alışık aşk yaşadığı öne sürüldü. Usta oyuncu Kerem Alışık bu iddiaların sonrasında bir açıklama yaptı.

Kerem Alışık açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Bir iddiaya göre denilerek, hiç bir dayanağı olmadan, ne amaçla uydurulduğu, nereden çıktığı belli olmayan, gelişi güzel yapılan haberler, maalesef hiç istemediği halde insanı açıklama meydana getirmek zorunda bırakıyor. En kötüsü de bu galiba. Durup dururken gerçek olmayan bir şeyin gerçek olmadığının savunulması. Bir Zamanlar Çukurova setindeki bütün meslektaşlarım ve set arkadaşlarımla olduğu gibi Hilal’le de iletişimim, aynı arkadaşlık, aynı dostluk samimiyeti ölçüsündedir.. Bunun aksine yazılan, ifade edilen şeylerin asla gerçeği yansıtmadığının bilinmesini isterim. Saygıyla.” Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 58 yaşında olan Kerem Alışık dizide Ali Rahmet Fekeli’yi, 27 yaşındaki güzeller güzeli oyuncu Hilal Altınbilek ise Züleyha karakteriyle dizide yer alıyor

SON DAKİKA