Haber Atak

Diriliş Osman İçin Gün Sayılmaya Başlandı

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in Çarşamba akşamlarının yayınlandığı günler reyting rekortmeni dizisinde rol alacağı ‘Diriliş Ertuğrul’un devam projesi olarak gösterilen ‘Diriliş Osman’ın startı verildi. Dizinin yapımcısı olarak bilinen Mehmet Bozdağ, “Osman karakterine Burak Özçivit hayat verecek. Yol arkadaşlığımız hayırlı olsun” sözleriyle dizinin tutkunlarına müjdeyi verdi. Burak Özçivit, Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Gazi olarak izleyici karşısında […]

25 Ekim 2018 - 10:24 'de eklendi ve 1072 kez görüntülendi.
Diriliş Osman İçin Gün Sayılmaya Başlandı

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in Çarşamba akşamlarının yayınlandığı günler reyting rekortmeni dizisinde rol alacağı ‘Diriliş Ertuğrul’un devam projesi olarak gösterilen ‘Diriliş Osman’ın startı verildi. Dizinin yapımcısı olarak bilinen Mehmet Bozdağ, “Osman karakterine Burak Özçivit hayat verecek. Yol arkadaşlığımız hayırlı olsun” sözleriyle dizinin tutkunlarına müjdeyi verdi.

Burak Özçivit, Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Gazi olarak izleyici karşısında yer alacak. Özçivit, “Diriliş Ertuğrul”un devam projesi olarak izleyiciyle buluşacak “Diriliş Osman”da Engin Altan Düzyatan’ın hayat verdiği Ertuğrul Gazi’nin oğluyla karşımıza çıkacak. “Diriliş Ertuğrul”un yapımcısı Mehmet Bozdağ gerçekleştirdiği bilgilendirmesinde “Uzun zamandır büyük bir titizlikle devam ettirdiğimiz proje kapsamında Osman karakterine Burak Özçivit hayat verecek. Bununla birlikte yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Burak Özçivit de resmi instagram hesabı üzerinden “Diriliş Osman ile yolculuğumuz başladı. Hepimize hayırlı olsun” diyerek Mehmet Bozdağ ile olan resmini takipçileriyle paylaştı.

Dizi, “Diriliş Ertuğrul”un sezon finali meydana getirmesinin sonrasında izleyicisiyle buluşacak. Osman Gazi’nin küçüklüğü “Diriliş Ertuğrul”da olacak. Ancak Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan aynı karede bulunmayacak. “Diriliş Osman”ın çekimlerine 2019 senesinin nisan ayında başlanması düşünülüyor.

SON DAKİKA