Haber Atak

Nehir Gabion Sepeti Yatakları

Gabion sepeti yatakları altıgen, iki bükümlü, yumuşak çelik hasırdan yapılırlar. Yataklar çeşitli uzunluklarda, genişliklerde ve yüksekliklerde üretilebilirler. Tüm gabion sepetleri ve yatakları sepetli olarak tedarik edilip kurulum süreci esnasında bir araya getirilip birbirlerine bağlanmaktadırlar. Yataklar ve gabion sepetleri 0,5 mm kalınlığındaki PVC kaplama olarak da mevcuttur. Bu ekstra kaplama sepetlerin aşınmaya karşı direncini artırmaktadır. Bu […]

11 Eylül 2019 - 14:57 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.
Nehir Gabion Sepeti Yatakları

Gabion sepeti yatakları altıgen, iki bükümlü, yumuşak çelik hasırdan yapılırlar. Yataklar çeşitli uzunluklarda, genişliklerde ve yüksekliklerde üretilebilirler.

Tüm gabion sepetleri ve yatakları sepetli olarak tedarik edilip kurulum süreci esnasında bir araya getirilip birbirlerine bağlanmaktadırlar.

Yataklar ve gabion sepetleri 0,5 mm kalınlığındaki PVC kaplama olarak da mevcuttur. Bu ekstra kaplama sepetlerin aşınmaya karşı direncini artırmaktadır. Bu üretim sürecinde kullanılan tüm tellere ilave 1 mm’lik bir kalınlık katmaktadır.

Nehir yatağı telleri altıgen, iki bükümlü hasır telden yapılırlar ve nehir kıyısı koruması ve erozyona karşı kanal taban yapısı gibi esnek, geçirimli monolotik yapılar oluşturmak için taşlarla doldurulan yapı araçlarıdırlar.

Gabion sepet yataklarının yüzey işlemi yumuşak çeliğin üzerine yoğun çinko kaplama şeklindedir.

Etiketler :
SON DAKİKA