Haber Atak

Yerinde Halı Yıkama

    Halılarınızı yerinde halı yıkama hizmeti sunan firmamıza emanet edebilirsiniz. Bu sayede de her zaman temiz halılara sahip olabilirsiniz. El dokuması halıları kimi zaman insanlar halı yıkama firmalarına götürmek istemez. Bu değerli parçaların en doğru hizmeti alması istenir. Firma olarak da ağır ya da yerinden kaldırılamayacak durumda olan halılar ile el dokuması gibi özel […]

26 Kasım 2018 - 20:50 'de eklendi ve 163 kez görüntülendi.
Yerinde Halı Yıkama

 

 

Halılarınızı yerinde halı yıkama hizmeti sunan firmamıza emanet edebilirsiniz. Bu sayede de her zaman temiz halılara sahip olabilirsiniz.

El dokuması halıları kimi zaman insanlar halı yıkama firmalarına götürmek istemez. Bu değerli parçaların en doğru hizmeti alması istenir. Firma olarak da ağır ya da yerinden kaldırılamayacak durumda olan halılar ile el dokuması gibi özel halıları sizin evinizde yıkar. Bu sayede de güven içerisinde halılarınızın temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Temiz halılar halının bulunduğu ortamın da temiz olmasına yardımcı olur. Firmamız da kalıcı temizlik hizmeti ile uzun süre halıların tekrar kirlenmesinden sizi korur.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Halıları yıkarken profesyonel bir temizlik hizmeti almalısınız. Ancak bu sayede evinizin ve iş yerinizin temizliğinden emin olabilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde halılara ayakkabı ile basılması pek çok bakteri ve mikrobun ortamda bulunmasına sebep olur. Bu durum nedeni ile de ortamda bulunan kişilerin hastalıklar ile daha kolay karşı karşıya gelmesi ortaya çıkar. Firma olarak halıların sürekli temiz kalması çok kolaydır. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

İş yerlerinde ya da evlerde halıların ne zaman yıkanacağı da bazen zorluk çıkarabilir. Firma olarak yerinde halı yıkama hizmetimizi esnek saat aralıklarında size sunarız. Esnek saat aralıkları sayesinde de sizin belirttiğiniz gün ve saatte halınızı yıkamaya geliriz. Kaliteli hizmet sunan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ile hareket eder.

Etiketler :
SON DAKİKA