Haber Atak

Yediği Dürüm Boğazına Kaçan Genç Adam Yaşamını Yitirdi

30 yaşında olan Sait Doğan, yolda normal bir şekilde yürüdüğü esnada öncesinde yediği dürümün nefes borusuna kaçması ile fenalaşarak hastaneye götürüldü. Bir çocuk babası olduğu ortaya çıkan genç adam gerçekleştirilen tüm müdahalelere karşın yaşama tutunamadı. Meydana gelen bu olay, iki gün önce öğle saatlerinde Külhan Mahallesi İsmet Paşa Caddesi üstünde ortaya çıktı. Öğrenilen bilgiler doğrultusunda, […]

05 Nisan 2018 - 19:39 'de eklendi ve 203 kez görüntülendi.
Yediği Dürüm Boğazına Kaçan Genç Adam Yaşamını Yitirdi

30 yaşında olan Sait Doğan, yolda normal bir şekilde yürüdüğü esnada öncesinde yediği dürümün nefes borusuna kaçması ile fenalaşarak hastaneye götürüldü. Bir çocuk babası olduğu ortaya çıkan genç adam gerçekleştirilen tüm müdahalelere karşın yaşama tutunamadı.

Meydana gelen bu olay, iki gün önce öğle saatlerinde Külhan Mahallesi İsmet Paşa Caddesi üstünde ortaya çıktı. Öğrenilen bilgiler doğrultusunda, bir çocuk babası olduğu belirtilen 30 yaşındaki Sait Doğan, kentin en işlek caddesinde yürürken yediği dürüm bir anda nefes borusuna kaçtı. Nefes alamayan Doğan, bir bankanın ATM’si önünde sıra bekleyen vatandaşın yanına giderek onlardan sırtına vurmasını istedi. İlk anda şaşkınlık yaşayan vatandaş Doğan’ın sırtına vurmaya başladı. Buna karşın Doğan, kısa zaman sonra sırt üstü kaldırıma yığıldı.

Doğan’ın yere düştüğünü gören diğer vatandaşlar da hemen yardıma giderken, bir taraftan da sağlık ekibine haberdar edildi. Olay bölgesine intikal eden sağlık ekibi Doğan’ı Karaman Devlet Hastanesine götürdü. Hastaneye sevk edilen Sait Doğan’ın hayati tehlikesinin bulunması üstüne olay yeri inceleme ekibi de, olayın ortaya çıktığı yerde güvenlik şeridi çekerek inceleme meydana getirdi.

Hastanedeki doktorlar Sait Doğan’ın yemek borusundan ciğerlerine kadar giden dürüm parçalarını çıkardı. Sonrasında yoğun bakıma konulan Doğan, dün akşam saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Genç yaşta yaşamını yitiren Sait Doğan’ın, kesin ölüm nedeni otopsi işlemi tamamlanmasının ardından ortaya çıkacak.

Etiketler :
SON DAKİKA