Haber Atak

Uyuşturucu Alıp Kaza Yapan Taksiciye Mahalleliden Dayak

İstanbul Şişli’de uyuşturucu alıp trafik kazasına karıştığı öne sürülen taksi şoförüne mahalleli tarafından dayak atıldı. Kaza ve dayak anı güvenlik kamerasında an ve an görüntülendi. Şişli’de taksi şoförü olarak çalışan S.A.,  motosiklete ve hurdacı el arabasına vurdu. Kazanın ardından taksi şoförünün direksiyon başında hareketsiz biçimde olduğunu gören vatandaşlar ayıltmak adına uzun zaman uğraştı. Olay bölgesine […]

30 Ağustos 2018 - 17:03 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.
Uyuşturucu Alıp Kaza Yapan Taksiciye Mahalleliden Dayak

İstanbul Şişli’de uyuşturucu alıp trafik kazasına karıştığı öne sürülen taksi şoförüne mahalleli tarafından dayak atıldı. Kaza ve dayak anı güvenlik kamerasında an ve an görüntülendi.

Şişli’de taksi şoförü olarak çalışan S.A.,  motosiklete ve hurdacı el arabasına vurdu. Kazanın ardından taksi şoförünün direksiyon başında hareketsiz biçimde olduğunu gören vatandaşlar ayıltmak adına uzun zaman uğraştı. Olay bölgesine intikal eden polis ekiplerinin haber vermesi üstüne bölgeye giden sağlık ekipleri taksi şoförünü kendine getirdi. Aracından inen taksici S.A.,  iddialar doğrultusunda “Ben kaza yapmadım, uyuşturucu içmedim” diyerek etraftakilere hakaret etmeye başladı. Küfürler de etmesi üstüne mahalleli taksiciyi tekme, tokat darp etmeye başladı. Olay bölgesinde yer alan polis ekipleri taksiciyi öfkeli kalabalığın elinden güçlükle kurtardı. Darp esnasında başından yaralanan taksici ambulansla hastaneye sevk edildi.

Taksinin aracıyla vurduğu hurda aracının sahibi “Taksici daha gelirken baygın durumdaydı uyuşturucu mu ne içmiş, direkt vura vura arabanın arasında bıraktı bizi, hayatımızdan oluyorduk. Ayaklarımız kopuyordu, dizimde şişlik meydana geldi. Yarım saat ayılmasını bekledik. Bölgeye güvenlik güçlerini çağırdık ardından ambulans geldi. Sağlık ekipleri bize baktı sonra onu ayılttılar. Taksici yapmış olduğu hatasını kabul etmedi. Küfürlü konuşup insanların üstüne yürümeye başladı. ‘Ben uyuşturucu içmedim, torbacı değilim’ söylüyordu. Mahalleliyi tahrik etti; onlar da dövdüler” sözlerini söyledi.

SON DAKİKA