Haber Atak

Ülkemizde Peynir Kültürü

Ülkemiz dört mevsimi bir arada yaşamasından dolayı tarımsal arazileri ve bu arazilerde otlayan hayvan sayısı açısından bir hayli fazladır.

05 Kasım 2018 - 13:00 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.
Ülkemizde Peynir Kültürü

Ülkemiz dört mevsimi bir arada yaşamasından dolayı tarımsal arazileri ve bu arazilerde otlayan hayvan sayısı açısından bir hayli fazladır. Hayvanlar ise büyükbaş ve küçükbaş yoğunlukta olmak üzere eti ve sütünden yararlanılmaktadır. Sütünden peynir yapma kültürü çok eskilere dayanmakta ve gelişim açısından da oldukça faydalıdır. Peynircilik alanında ise kuruluşumuz oldukça iddialıdır.

Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Rize’de bulunan kuruluşumuz kişilere süt ve süt ürünleri konusunda satış yapmaktadır. Her türlü peynir, yoğurt, günlük taze süt, tereyağı, bulunmaktadır. Sadece süt ürünleri değil aynı zamanda çay, yöresel lezzetler, organik bal pekmez, et ürünleri ve bakliyat gibi ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Kişiler istedikleri ürünlere oldukça doğal ve organik bir şekilde ulaşabilmektedir.

Peynircilik Alanı

Peynir konusunda oldukça iddialı bir konumda yer almaktayız. Kişiler sadece peynir değil Handüzü yayla tereyağı ve diğer ürünlerimizden de memnuniyetlerini bildirmektedir. Tereyağları ise köylülerden toplanan sütler ile taze yapılan köy tereyağı satışı yapılmaktadır. Kişiler organik olması konusunda herhangi bir tereddüt yaşamadan rahat bir şekilde ürünlerimizi temin edebilir.

Kargo ve Sipariş İşlemleri

Satışlarımız sadece Rize yöresinde bulunan kişilere değil diğer bölgelere de online olarak satış imkanımız bulunmaktadır. Kişiler diledikleri ürün ve peynir çeşidini https://www.handuzupeynircilik.com.tr/ adresi üzerinden sipariş vererek ulaşabilir. Peynir fiyatları ise oldukça makul seviyelerde diğer yörelerin ürünleri de satışa sunulmaktadır. Özellikle yayla kolot peyniri firmamız tarafından tavsiye edilebilir.

Etiketler :
SON DAKİKA