Haber Atak

Tuzla’da Ortaya Çıkan Yangın Korkuttu

Türkiye’nin en büyük metropol şehri olan İstanbul, Tuzla Tersaneler bölgesinde yer alan bir tersanede bakım işlemi meydana getirilen gemide yangın çıktı. Olay bölgesine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yaşanan bu olayla alakalı olarak meydana getirilen açıklamada, Litvanya bandıralı bir gemide yangın meydana geldiğini ve yangında hayatını kaybeden ya da yaralananın hiçbir […]

01 Kasım 2018 - 21:18 'de eklendi ve 112 kez görüntülendi.
Tuzla’da Ortaya Çıkan Yangın Korkuttu

Türkiye’nin en büyük metropol şehri olan İstanbul, Tuzla Tersaneler bölgesinde yer alan bir tersanede bakım işlemi meydana getirilen gemide yangın çıktı. Olay bölgesine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yaşanan bu olayla alakalı olarak meydana getirilen açıklamada, Litvanya bandıralı bir gemide yangın meydana geldiğini ve yangında hayatını kaybeden ya da yaralananın hiçbir kimsenin olmadığı, bir kaç kişinin dumana maruz kaldığı ortaya çıktı.

Tuzla’da bir gemide meydana gelen yangına itfaiye ekiplerince müdahale yapılarak yangın kontrol altına alınıyor. Edinilen bilgiler doğrultusunda, Tersaneler Caddesi’nde yer alan bir tersanedeki gemide yangın meydana geldiğinin haber edilmesi üstüne, olay anına itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiyenin yangına zaman kaybetmeden müdahale ettiği, çalışmaların devam ettiği ifade edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yangın çıkmasına ilişkin yapmış olduğu açıklamada, Litvanya bandıralı bir gemide yangın meydana geldiği ve yangında yaşamını yitiren veya yaralananın olmadığı, bir kaç vatandaşın yangından dolayı ortaya çıkan dumandan etkilendiği açıkladı. Yapılan bilgilendirmede, yangında herhangi bir patlama ya da terör olayının söz konusu olmadığı da ifade edildi ve yangının hangi sebepten çıktığı ise açıklanmadı.

Etiketler :
SON DAKİKA