Haber Atak

Türkiye’nin İlk Çocuk Abiye Kostüm Markası: Pan Kostüm

2014 yılında çıkmış olduğumuz bu yola; 30 m2’lik küçük bir atölyede başladık. Büyük hayallerle çıktığımız yolda; kaliteden hiçbir ödün vermeden müşteri memnuniyetini…

11 Ekim 2018 - 17:04 'de eklendi ve 209 kez görüntülendi.
Türkiye’nin İlk Çocuk Abiye Kostüm Markası: Pan Kostüm

2014 yılında çıkmış olduğumuz bu yola; 30 m2’lik küçük bir atölyede başladık. Büyük hayallerle çıktığımız yolda; kaliteden hiçbir ödün vermeden müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getirerek uygun fiyatlı ürünlerle hizmet verme anlayışımız hiç değişmedi. İlk olarak; okullara yönelik tasarımlarla gösteri kostümleriyle farkındalık yaratmayı hedefledik. Müşterilerimizle beraber tasarlamış olduğumuz ürünleri geliştirerek ve çeşitlendirerek biz de büyüdük.

Çocuk Kostümleri

Çanakkale’de kuruluolan 250 m2’lik atölyemizde, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla beraber, en kaliteli ve en özgün ürünleri; uygun fiyat anlayışıyla hem yurt içine hem de yurt dışına gönderiyoruz. Çocuk tasarımlarıyla abiye kostümler, nedime gelinlik ürünleri, Disney prenses kostümleri, elsa kostümü, unicorn kostüm gibi ürünlerimizle düğünlerinizde, özel günlerinizde ya da doğum günlerinizde sizlerleyiz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Elsa, rapunzel, unicorn… kullanışlı ve kaliteli ürünlere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Uzağa gitmeyin. Aradığınız tüm çocuk kostümleri pankostum.com sitemize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sitemizde onlarca modeli sizlere sunuyoruz. Öncelikli olarak amacımız; çocuklarımızın yüzlerinde kocaman gülümsemeler bırakabilmektir. Bunu gerçekleştirebilmek adına çocuklarımızın zevklerini gözlemliyor ve onlara hitap eden kostümleri bünyemizde bulunduruyoruz. Sitemiz sahip olduğu tüm özelliklerle beraber kullanıcı memnuniyetini göz önünde bulunduran anlayışıyla sorunsuz bir alışverişi garanti etmektedir. İster aileniz isterseniz de arkadaşlarınızın minikleri için kaliteli ve şık hediye tercihinde geniş ürün yelpazesi bulabiliyorsunuz.

https://www.pankostum.com/

Etiketler :
SON DAKİKA