Haber Atak

Turcert Belgeleri ile Şirketinize Hak Ettiği Değeri Verin

Firmaların faaliyet gösterdiği sektör içerisinde uzun yıllar ayakta kalabilmesi için ve ürettikleri ürünlerin tüketiciler tarafından güvenle satın alınabilmesi için gerekli olan kalite belgesi gibi hizmetler her zaman önem arz eden uygulamalardır.

04 Ocak 2019 - 17:46 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.
Turcert Belgeleri ile Şirketinize Hak Ettiği Değeri Verin

Firmaların faaliyet gösterdiği sektör içerisinde uzun yıllar ayakta kalabilmesi için ve ürettikleri ürünlerin tüketiciler tarafından güvenle satın alınabilmesi için gerekli olan kalite belgesi gibi hizmetler her zaman önem arz eden uygulamalardır. Bu neden ile birçok şirket ya da kuruluş bu belgelendirme çalışmalarından istifade edebilmek ve ilgili kalite standartları prosedürlerini uygulayabilmek açısından profesyonel bir yardıma gereksinim duymaktadır. Turcert firmamız, siz değerli müşterilerimizin sertifika ve belge hizmetleri konusunda gereksinim duyabilecekleri tüm alanlarda hizmet sağlamaktadır.

Hakkımızda

Turcert firması olarak uluslararası başta olmak üzere ülkemiz içerisinde de birçok derecelendirme kuruluşundan kabul gören şirketimiz, kalite standartlarını denetleyen, kontrol işlemlerini gerçekleştiren ve muayene eden bir firma olma niteliği taşımaktadır. Aynı zaman Turcert ailesi olarak hizmetlerimizin temelinde yatmakta olan ilkelerimiz daima müşteri memnuniyeti, objektiflik, tarafsızlık ve dürüstlük ilkeleridir. Ailemizin her ferdi hizmet çalışmalarını bu bilinç ve duyarlılık ile sürdürmekte olup, aynı zamanda kaliteli hizmet politikasından taviz vermeden işlemler gerçekleştirmektedir

Hizmetlerimiz Hakkında

Şirketimiz kalite belgeleri gibi birçok farklı bölgede hizmetlerde sunmakta olup, aynı zamanda kalite denetlenebilirliği ve belgesi alma süreci hakkında bilgi sahibi olmayan müşterileri için akreditasyon gibi konular hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekte ve onlar için eğitim seminerleri, konferansları düzenlemektedir. Eğer sizler de iso belgesi alarak şirketinize hak ettiği değeri kazandırma istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.akreditasyon.com.tr/

Etiketler :
SON DAKİKA