Haber Atak

Thulium Lazer Ve Striot Çatlak Tedavileri

            Henüz yeni bir uygulama olduğu için birçok kişi thulium lazer nedir sorusunu uzmanlara yöneltmektedir. Cilt leke tedavisinde öncü bir tedavi yöntemi olan bu uygulama kesin çözümlere kavuşmak isteyen hastalar için idealdir. Tamamen fraksiyonel bir lazer olması da en büyük artılarından biri olarak görülüyor.  Thulium Lazer ve Kullanım Alanları             Hastalar cilt lekesi ataköy kapsamında thulium lazer tedavisinde kullanılabilir. […]

07 Ocak 2019 - 20:43 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.
Thulium Lazer Ve Striot Çatlak Tedavileri


            Henüz yeni bir uygulama olduğu için birçok kişi thulium lazer nedir sorusunu uzmanlara yöneltmektedir. Cilt leke tedavisinde öncü bir tedavi yöntemi olan bu uygulama kesin çözümlere kavuşmak isteyen hastalar için idealdir. Tamamen fraksiyonel bir lazer olması da en büyük artılarından biri olarak görülüyor.

 Thulium Lazer ve Kullanım Alanları

            Hastalar cilt lekesi ataköy kapsamında thulium lazer tedavisinde kullanılabilir. Akıllı lazer uygulamaları birçok farklı şikayetin giderilmesinde kullanılmaktadır. Yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı ciltte meydana gelen problemlerin tamamında uygulanma sahası mevcuttur. Aynı zamanda güneş lekelerinin alternatif tedavisi için de tercih edilebilir. Çok yönlü bir lazer sistemine sahip olduğu için birçok farklı cevap verebilmektedir. Bunların haricinde sivilce oluşumlarının önlenmesinde ve giderilmesinde de oldukça etkilidir. Cildini en doğal ve hızlı bir şekilde sıkılaştırmak isteyen kadınlar da bu uygulama için randevu alabilir. Son olarak sivilce izlerinin tamamına yakınını büyük ölçekte gidermektedir.

 Thulium Lazer Yaptırmanın Sunduğu Avantajlar

            Diğer lazer uygulamalarından çok daha üstün performanslı olarak hizmet sunmaktadır. Yan etkileri minimum seviyesine indirerek hasta memnuniyetini sağlar. Son derece pratik ve ağrısız olması da bir diğer artı olarak nitelendirilebilir. Diğer yandan çok daha az sayıda seans sayısına sahip olması hem ekonomik hem de pratik bulunmaktadır.

 Striort Çatlak Tedavisi ve Uygulama Alanları

            Henüz yeni olan bir diğer uygulamanın adı striort çatlak tedavisi adı altında lanse edilmektedir. Kadınların çatlak problemine karşı kesin çözüm içeren bir tedavi yöntemidir. Uygulama alanları çatlakların sıklıkla baş gösterdiği vücut bölgelerini kapsar. Bunların başında kol ve bacak gibi kısımlar yer alır. Aynı zamanda göğüs ve karın için de sorunsuz bir şekilde uygulanabilir. Öncelikli olarak bir ilk muayene şarttır. Belli başlı bölgelerde meydana gelen çatlakların ana kaynağı araştırılır. Striort çatlak tedavisi oldukça hızlı sonuç veren bir tedavi türüdür. Sadece bir hafta içerisinde çatlaklar azaltılarak görünmeyecek bir seviyeye çekilir. İşlem sonrasında herhangi bir kalıcı iz ortaya çıkmaz. Seans süreleri ise 20 ile 40 dakika arasında değişmektedir.

Etiketler :
SON DAKİKA