Haber Atak

Teröristlerin Münbiç’ten Neden Vazgeçemediği Ortaya Çıktı

Bölücü terör örgütü PKK/PYD’nin Münbiç’i neden geri çekilmediği, ortaya çıkarılan büyük gelirle gözler önüne konuldu. Geride kalan her yeni günde binlerce yakıt TIR’ının geçiş meydana getirmek durumunda olan Münbiç’te, teröristler sözde ‘vergi’ ismi altında her gün binlerce Türk Lirası topluyor. Terör örgütünün halen kontrolünde olan Münbiç’te TIR ve kamyonlar için meydana getirilen kapı görüntülendi. Büyük […]

06 Kasım 2018 - 21:50 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.
Teröristlerin Münbiç’ten Neden Vazgeçemediği Ortaya Çıktı

Bölücü terör örgütü PKK/PYD’nin Münbiç’i neden geri çekilmediği, ortaya çıkarılan büyük gelirle gözler önüne konuldu. Geride kalan her yeni günde binlerce yakıt TIR’ının geçiş meydana getirmek durumunda olan Münbiç’te, teröristler sözde ‘vergi’ ismi altında her gün binlerce Türk Lirası topluyor.

Terör örgütünün halen kontrolünde olan Münbiç’te TIR ve kamyonlar için meydana getirilen kapı görüntülendi. Büyük bölümü örgütün himayesi altında olan Deyrizor ve Rakka’dan akaryakıt getiren binlerce TIR ve kamyon, Münbiç’de terör örgütü tarafından meydana getirilen sözde geçiş kapısında durduruluyor. Bir TIR’dan hemen hemen 300 Türk Lirası sözde ‘vergi’ alındığı, terör örgütü PKK/PYD’nin günlük gelirinin oldukça fazla olduğu söyleniyor. Örgütün hem satmış olduğu yakıttan, hem de bu geçiş kapısından oldukça fazla gelir sağladığı altı çizildi. Amerikan askerlerinin de gün süresince yakın yerlerinde devriye attığı ifade edilen bu geçiş kapısındaki terör örgütü üyeleri, TIR şoförlerini bazı günlerce bu alanda bekletiyor.

Ortaya çıkan bu görüntülerde, sözde geçiş kapısında park etmiş durumda bekleyen TIR’lar ve araç hareketliliğinin çok fazla olduğu ortaya çıkıyor.

SON DAKİKA