Haber Atak

Taksim’de Uyuşturucu Kullanan Çocuklar Yere Yığıldı

İstanbul’un en işlek ilçelerinden olan Taksim’de uyuşturucu kullanan gençler ilginç dakikaların yaşanmasına yol açtı. Geride bıraktığımız cuma günü uyuşturucu kullanmalarının hemen ardından baygın bir şekilde yerde yatan gençler kameralara takılmıştı. Taksim’de uyuşturucu madde kullanımı ardından yerde yatan gençlerin ibretlik durumu herkesi şaşkına dönderdi. Tarihler 12 mayıs cumartesi gününü gösterdiğinde ise, saat 10.00 dolaylarında tekrar aynı […]

12 Mayıs 2018 - 20:10 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.
Taksim’de Uyuşturucu Kullanan Çocuklar Yere Yığıldı

İstanbul’un en işlek ilçelerinden olan Taksim’de uyuşturucu kullanan gençler ilginç dakikaların yaşanmasına yol açtı. Geride bıraktığımız cuma günü uyuşturucu kullanmalarının hemen ardından baygın bir şekilde yerde yatan gençler kameralara takılmıştı.

Taksim’de uyuşturucu madde kullanımı ardından yerde yatan gençlerin ibretlik durumu herkesi şaşkına dönderdi. Tarihler 12 mayıs cumartesi gününü gösterdiğinde ise, saat 10.00 dolaylarında tekrar aynı yerde uyuşturucu kullandıktan sonra sızmış bir kişi göründü. Taksim Meydanı’nda ise beton üstüne serdikleri karton üstünde birbirlerine sarılarak uyuyan 10-15 yaş arası 4 çocuk dikkatlerden kaçmadı.

Hepsi aynı mahalleden birbirlerini tanıdıklarını ifade eden çocuklar, “Bizler Okmeydanı’nda oturuyoruz. Cuma günü hep birlikte evden kaçtık. Gece de burada durduk. Evden çıkarken hepimizin cebinde 5’er Türk Lirası bulunuyordu. O parayla da çorba içtik.” sözlerini söyledi. Özellikle yerde yatanlara kimlik kontrolü meydana getiren güvenlik güçleri bu dört çocuğu yerden kaldırdı.

Bir kaç sorunun sonrasında bölgeden uzaklaşan polis, daha arkasını döner dönmez çocuklar yerde yatmayı sürdürdüler. 15 dakika geçmesinin ardından üstüne yattıkları kartonları parçalayan çocuklar bu kartonları etrafa doğru saçtılar.

Etiketler :
SON DAKİKA