Haber Atak

Takipçi Kazanmak Artık Çok Kolay

Birçok kişi instagram üzerinden takipçi arttırarak fenomen olmaya çalışmaktadır. Bu durum instagram’ın kullanıcı sayısı çok fazla olduğu için günümüzde imkânsız değildir.

06 Ekim 2018 - 14:15 'de eklendi ve 298 kez görüntülendi.
Takipçi Kazanmak Artık Çok Kolay

Birçok kişi instagram üzerinden takipçi arttırarak fenomen olmaya çalışmaktadır. Bu durum instagram’ın kullanıcı sayısı çok fazla olduğu için günümüzde imkânsız değildir. Crovu.co sayesinde binlerce takipçiyi anında hesabınıza gönderebileceksiniz. Site oldukça güvenilirdir ve birçok paket seçeneği vardır. Size en uygun paketi seçmek ve satın almak isterseniz sitemize detay için göz atınız.

Sadece Takipçi mi Atılır?

Crovu’nun instagram takipçi paketleri sadece takipçi hizmeti sunmamaktadır. Beğeni ve video görüntülenmesi olarak da paket satın almanız mümkündür. Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Paketi aldıktan sonra sadece kullanıcı adınızı söylemeniz yeterlidir. Takipçi atımları şifresiz bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren sitemiz önceliği müşteri memnuniyetine vermektedir. En düşük 100 takipçiden 25 bin takipçiye kadar paketler vardır. Bu sayede anında binlerce kişiye ulaşma imkanınız vardır. Site tatillerde ve geceleri de destek vermektedir. Dilediğiniz zaman mail atabilir bilgi alabilirsiniz.

Takipçiler Bot mu?

Bot takipçiler atılmamaktadır. Ağırlıklı olarak Türk ve yabancı takipçilerden oluşmaktadır. Takipçiler gerçek ve aktif kişilerden oluşmaktadır. Bazı kişiler takipten çıkmaktadır. Fakat site otomatik telafi özelliği ile bu sorunu telafi etmektedir. Birçok hizmeti sunan bu siteyi kullanmak isterseniz crovu.co takipçi hizmetlerine göz atın. Ödemeler banka yoluyla veya havale/EFT ile yapılmaktadır. Henüz papara ve İninal karttan alışveriş mümkün değildir. Fakat mobil üzerinden alışveriş yakın zamanda aktif olacaktır.

Etiketler :
SON DAKİKA