Haber Atak

Sur Yapı Antalya

Türkiye’nin önde gelen inşaat firması olarak bilinen Sur Yapı, yapmış olduğu projeler ile kaliteli işler çıkardığını görebilirsiniz. Birçok ilde farklı faaliyetler göstererek illerin gelişmesine ve güzelleşmesine yardımcı olmaktadır. Sur yapı Antalya ilinde yapmış olduğu çalışmalar ile inşaat sektöründe adından sıkça söz ettirmiştir. Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesini Antalya’da gerçekleştirmektedirler. 1992 yılından bu zamana kadar […]

01 Ekim 2019 - 11:43 'de eklendi ve 91 kez görüntülendi.
Sur Yapı Antalya

Türkiye’nin önde gelen inşaat firması olarak bilinen Sur Yapı, yapmış olduğu projeler ile kaliteli işler çıkardığını görebilirsiniz. Birçok ilde farklı faaliyetler göstererek illerin gelişmesine ve güzelleşmesine yardımcı olmaktadır. Sur yapı Antalya ilinde yapmış olduğu çalışmalar ile inşaat sektöründe adından sıkça söz ettirmiştir. Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesini Antalya’da gerçekleştirmektedirler. 1992 yılından bu zamana kadar onlarca projeyi gerçekleştiren ve adını inşaat sektöründe lider firmaların arasına yazdırmıştır. Anahtar teslim ve mimari yapı işlerinin yanı sıra AVM ve ofis projeleri üretip AVM projelerinde kiralama işlemleri de yapmaktadır. İstanbul ve Bursa’da 25 konut projesini bitirmiş ve halen devam eden projeleri olduğu görülmektedir. Lüks ve şık mimari yapıları ile insanlara rahat ve konforlu ev imkânları sunarak daha kaliteli yaşam için çalışmaktadırlar.

Sur Yapı Antalya Kentsel Dönüşüm Projesi

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Sur yapı Antalya ile insanlara sağlıklı ve doğal çevre ile uyumlu konutlar yapmaktadır. Bu konu hakkındaki diğer bilgilere https://www.stendustri.com.tr/haberortak/sur-yapi-antalya-h101811.html linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA