Haber Atak

Sertifika Almanın Kolay Yöntemi

İşletmeler ve işletme sahipleri, yasal konularla ilgilenmek için uzun uğraşlar verirler. İşletmeleri ve yöneticilerini uğraştıran, sertifika alma veya iso 27001 belgesi alma işleri için sizlere hizmet vermekteyiz.

28 Kasım 2018 - 6:27 'de eklendi ve 171 kez görüntülendi.
Sertifika Almanın Kolay Yöntemi

İşletmeler ve işletme sahipleri, yasal konularla ilgilenmek için uzun uğraşlar verirler. İşletmeleri ve yöneticilerini uğraştıran, sertifika alma veya iso 27001 belgesi alma işleri için sizlere hizmet vermekteyiz. Standartlara uygunluk belgesi, ce belgesi ve helal belgesi için günlerce uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yasalar dahilinde alınması mecburi olan belgelerin tamamını sizler için temin etmekte ve bu işlemleri kısa sürede sonlandırmaktayız. Her türlü ürün ve hizmetiniz için gerekli olan kalite belgeleri, sertifikasyon belgeleri ve uygunluk belgeleri için turcert.com sitemizden hizmet alabilirsiniz. Sitemizden tüm belgelendirme, ce belgesi ve ce işareti gibi tüm başlıklarımızı inceleyerek hizmet kalitemiz ve çalışma standartlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Periyodik Bakım Ve Kontrol Hizmetleri

Firmamız kaliteli ve yenilikçi bir belgelendirme firması olmasının yanı sıra aynı zamanda işletme ekipmanlarının kontrolünü de yapan bir firmadır. İş gücünüzle birlikte kullandığınız her türlü makina, alet ve teçhizatın periyodik kontrol ve raporlama işlemlerini yaptığımız gibi işletme ve tesisinizin çalışma standartlarını da kontrol etmekteyiz. Firmamıza ulaşarak işletme veya fabrikanızla ilgili olan tüm belgelendirme ve raporlama hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Zorunlu Uygunluk Testleri

Firmamız, bakanlık tarafından zorunlu hale getirilen periyodik kontrol, ce işareti ve tüm raporlama işlemlerini özel teknolojik analiz cihazları ile yapmakta ve onaylı olarak sizlere sunmaktadır. İşletme veya tesislerinizde kullandığınız tüm çalışma ürünleriniz hakkında firmamızdan hizmet alabilir ve yasalar kapsamında düzenlenen dokümantasyonları alabilirsiniz.

turcert.com

Etiketler :
SON DAKİKA