Haber Atak

Semih Özsoy MHK’yi Hedef Aldı

Fenerbahçe Başkanvekili olarak açıklamadan bulunan Semih Özsoy hakem hatalarıyla alakalı olarak konuştu ve “Merkez Hakem Kurulu’nun gitmesi bizi kesmez, bizim MHK’le işimiz yoktur.

19 Şubat 2019 - 0:59 'de eklendi ve 674 kez görüntülendi.
Semih Özsoy MHK’yi Hedef Aldı

Fenerbahçe Başkanvekili olarak açıklamadan bulunan Semih Özsoy hakem hatalarıyla alakalı olarak konuştu ve “Merkez Hakem Kurulu’nun gitmesi bizi kesmez, bizim MHK’le işimiz yoktur. Gördüğümüz üzere Yusuf Namoğlu gidici, bize bunu mal etmesinler. Bizim onlarla işimiz yok, bizim işimiz Türkiye Futbol Federasyonu ile. Düdük astıranların o günden beri aleyhine düdük çalınmadı” sözlerini söyledi.

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, bir televizyon programında katıldı ve gündeme yönelik olarak açıklamalar yaptı.

Perşembe günü Ali Koç’un da katılımıyla yapılacak basın toplantısına değinen Özsoy, “Başkanımızın söylediği bir şey var: ‘İyilik kazanacak.’ Taraftarlarımız artık gittiği yerde saygıyla karşılanıyor. Bağırmadan da kavga etmeden de mücadele yapılır. Masaya yumruğu vurmamamız yumuşak olduğumuzu göstermez. Perşembe günü gerçekleştirilecek toplantı daha belgeli olacak. Nelerin kasıtlı yapıldığını göstereceğimiz bir toplantı olacak. Hakem hatalarının kasıtlı olduğu kanaatindeyiz. İki konuda çok eleştiriliyoruz. Birinde masaya yumruğu vurmamamız, diğeri de fazlasıyla öz eleştiri yapıyoruz. Bizim kredimiz artık artarak günden güne devam ediyor. Ali Başkan, taraftarlar ile resim çekildiği için stattan çıkamıyor” sözlerini söyledi.

SON DAKİKA