Haber Atak

Sağlık İçin Masaj

Günümüzün yaşam şartlarının getirdiği zorluklar, insanlarda stres ve aşırı yorgunluklar oluşturmaktadır.

07 Ekim 2018 - 12:35 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.
Sağlık İçin Masaj

Günümüzün yaşam şartlarının getirdiği zorluklar, insanlarda stres ve aşırı yorgunluklar oluşturmaktadır. Sizleri bu sorunlardan kurtarmak, sağlıklı kalabilmeniz için, Ümraniye masaj salonu hizmetleri vermeye başladık. Sloganımız önce sağlık olarak belirlendi ve sizleri birçok sağlık sorunundan kurtarmak, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için uğraşmaktayız. Yorulan vücut kendisini bırakır ve bitkin bir görüntü oluşturur. Masaj uygulamalarımız ile vücudunuz dinçleşecek ve çevrenizle daha uyumlu hale geleceksiniz.

Masaj Uygulamaları

Masaj salonu hizmetlerimizi alanında uzman ve eğitimli, insan anatomisini iyi bilen deneyimli personellerimiz ile yapmaktayız. Ümraniye spa merkezi olarak, derin doku masajı, bali masajı ve klasik masaj uygulamalarını yapmaktayız. Klasik masaj İsveç masajı olarak bilinen ve dünyada en fazla tercih edilen, tüm vücuda uygulanabilen bir masaj türüdür. Uygulamaya baş bölgesinden başlanır ve ayaklara kadar yavaş bir şekilde yapılır. Amacı dokunuşlarla ve sıvazlama hareketleri ile derinin ısınması ve kan dolaşımının düzene girmesi sağlanır. Kan dolaşımı düzene girdiğinde vücuttaki birçok ağrı hafifleyecektir.

Cilt Bakımı

Ümraniye masaj hizmetlerimizi sizlere Tanemspa.com.tr internet adresimiz üzerinden veya telefon ile randevu alarak vermekteyiz. Cilt bakımı hizmetlerinden faydalanabilmek için, rezervasyon oluşturarak istediğiniz zamanda bakımınızı yaptırabilirsiniz. Cilt bakımı önemlidir çünkü cilt insanın karakterini göstermektedir. Bakımlı ve temiz bir cilt sizi hayata daha iyi bakmaya ve çevrenizle daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

http://tanemspa.com.tr/

Etiketler :
SON DAKİKA