Haber Atak

PUBG Mobile’dan görülmemiş başarı!

Dijital dünyanın en çok indirlenleri sayıları incelendiğinde PlayerUnknown’s BattleGrounds’un hazırlamış olduğu oyun PUBG Mobile bu rakamlara göre zirveye ulaşmış durumda. PUBG Mobile oyunu 100 ülkede indirime sunuldu ve bu 100 ülkenin hepsinde en çok indirilen oyun olma başarısını yakaladı. PlayerUnknown’s BattleGrounds tarafından yakın zamanda İOS ve Android için indirilmeye sunulmuş olan bu oyun oldukça büyük […]

27 Mart 2018 - 0:48 'de eklendi ve 197 kez görüntülendi.
PUBG Mobile’dan görülmemiş başarı!

Dijital dünyanın en çok indirlenleri sayıları incelendiğinde PlayerUnknown’s BattleGrounds’un hazırlamış olduğu oyun PUBG Mobile bu rakamlara göre zirveye ulaşmış durumda. PUBG Mobile oyunu 100 ülkede indirime sunuldu ve bu 100 ülkenin hepsinde en çok indirilen oyun olma başarısını yakaladı.

PlayerUnknown’s BattleGrounds tarafından yakın zamanda İOS ve Android için indirilmeye sunulmuş olan bu oyun oldukça büyük ilgi görmüş durumdadır. Tencent Games tarafından geliştirilen ve yakın zamanlarda da uygulama mağazalarında indirilmek üzere konulan mobil oyunun kullanıcılar tarafında çok beğeni aldığı belirtiliyor. Pek çok oyun eleştirmeninden tam not alan PUBG Mobile hakkında ilk indirilme rakamları açıklandı. Açıklana rakamlara göre PUBG Mobile daha piyasaya çıkalı bir hafta olmadan en iyi oyunlar listesinin en üst sırasında yerini aldı. Oyunun indirilme sunulduğu 100 den fazla ülkede en çok indirilen oyun olması  PC’deki Player Unknown’s Battle Ground’s başarısını mobile taşıyan oyunun mobilde de bu kadar başarıo göstermesi gerçekten önemli bir durum.

PUBG Mobile’nin oyun listelerinde üst sıraya yerleşmesi oyunun çok fazla beğenildiği ve sevildiği anlamına gelmektedir. İndirildiği tüm ülkelerde birinci sırada yer alması bu başarısının bir göstergesi olarak görülüyor. Bu oyunu merak edenlerin oyunu nasıl indirecekleri ise şu şekilde anlatılmaktadır. PUBG Mobile App Store ve Google Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilmektedir.  Bu oyunun son rakamlardaki başarısına bakılırsa uzun zaman daha en iyi oyunlar listesinde üst sıralarda yerini almaya devam edecek bir oyun olarak görülmektedir.

 

SON DAKİKA