Haber Atak

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti Otoekspertiz Üsküdar

Oto ekspertiz işinde tam 9 yıldır uğraşan ekibimiz en tarafsız ve bağımsız şekilde siz değerli müşterilerimiz için hizmet veriyor.

04 Ekim 2018 - 17:15 'de eklendi ve 172 kez görüntülendi.
Profesyonel Ekspertiz Hizmeti Otoekspertiz Üsküdar

Oto ekspertiz işinde tam 9 yıldır uğraşan ekibimiz en tarafsız ve bağımsız şekilde siz değerli müşterilerimiz için hizmet veriyor. İstanbul’da Üsküdar araç ekspertiz konusunda hizmetinizdeyiz. Herkesten bağımsız olarak her marka aracınızın ön muayene ve ekspertiz işlemlerini istediğiniz şekilde raporlayarak sizlere hem yazılı hem de sözlü olarak sunmaktayız. Tüm işlemlerimizde tamamen teknolojiye uygun %100 kesin sonuçlar çıkartacak şekilde hareket ediyoruz. Araç satın alırken 2.el olduğunda yaşayabileceğiniz sıkıntıları önceden size bildiriyoruz. Tüm müşterilerimiz Üsküdar oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak için bizlere başvurabilir.

Teknolojik Cihazlarla %100 Doğru Test Sonuçları

Kullandığımız son teknolojik cihazlarla yaptığımız ölçümler sayesinde birçok test sonucunu bilgisayar ortamında sağlıklı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Eğer Altunizade semtinde ikamet eden müşterilerimiz var ise Altunizade oto ekspertiz işlemleri için bizi arayabilir. 20’den fazla bölgede şubemiz olduğu gibi Altunizade semtinde de şubemiz bulunuyor.

Yapılan Araç Testleri ve Testlerin Önemi Nedir?

Bilhassa ikinci el araç alıp satarken birçok önemli husus bulunuyor. Bu hususlar o kadar önemlidir ki hayati önem taşıyor. İşte bizler araçla ilgili yaptığımız testleri dijital ortamda tamamladıktan sonra sağlıklı şekilde sizlere raporlamaktayız. İkinci el araç alırken birçok dolandırıcılık olayı yaşanmıştır. Eğer satın alacağınız araç için önceden muayene ve ekspertizişlemi istemezseniz ileride aracın freninde, kaportasında, alt kısmında veya görünmeyen başka noktalarında çıkacak arızalardan dolayı hem maddi hem de manevi zarara girebilirsiniz. Yapılan oto ekspertiz testleri; Yanal Kayma Testi, Arıza Testi, Boya Kaporta Testi, Lastik Derinlik Testi, Süspansiyon Testi, Dyno Testi, OBD Beyin Testi, Fren Testi ve Alt Kontrol Testleridir. Sizlerde otoekspertizuskudar.com sitemizi ziyaret ederek aklınıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA