Haber Atak

Pompalı Tüfekle Etrafına Dehşet Saçtı

Güneydoğu Anadolu bölgesinin en kalabalık şehri olarak gösterilen birçok olayın meydana geldiği Diyarbakır’da evinin balkonuna çıkıp pompalı tüfekle rastgele etrafına ateş açarak vatandaşların canını tehlikeye atan Abdullah G., polisin ikna çabalarının başarıyla sonuçlanmasıyla beraber eylemine son verdi. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Abdullah G., sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Meydana gelen bu olay, merkez Bağlar ilçesindeki […]

19 Eylül 2018 - 18:49 'de eklendi ve 277 kez görüntülendi.
Pompalı Tüfekle Etrafına Dehşet Saçtı

Güneydoğu Anadolu bölgesinin en kalabalık şehri olarak gösterilen birçok olayın meydana geldiği Diyarbakır’da evinin balkonuna çıkıp pompalı tüfekle rastgele etrafına ateş açarak vatandaşların canını tehlikeye atan Abdullah G., polisin ikna çabalarının başarıyla sonuçlanmasıyla beraber eylemine son verdi. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Abdullah G., sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Meydana gelen bu olay, merkez Bağlar ilçesindeki Aydın Arslan Bulvarı Seyitoğlu Apartmanı’nda ortaya çıktı. Abdullah G., henüz ortaya çıkmayan sebeple altıncı kattaki evinin balkonuna çıkıp, pompalı tüfekle etrafına rastgele ateş açmaya başladı. Etraftaki insanlar korku ve panik dolu anlar içerisine girerken, ihbar yapılması üstüne olay bölgesine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Bölgede geniş güvenlik tedbiri alan polis ekipleri, Abdullah G.’ye teslim olması konusunda çağrıda bulundu. Lakin Abdullah G., bu uyarıları dikkate almayarak rastgele etrafına ateş açmaya devam etti. Eve giren güvenlik güçleri, Abdullah G.’yi yaklaşık 2 saatlik eyleminin sonrasında ikna etti.

Silahını yere bırakarak güvenlik güçlerine teslim olan Abdullah G., gözaltına alınarak, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ne sorgulanmak üzere götürüldü.

Etiketler :
SON DAKİKA