Haber Atak

Pamukkale’de Girişler 2 Saat Ücretsiz Olunca Ziyaretçi Akını Yaşandı

Ege bölgesi sınırı içerisinde yer alan güzide şehirler arasında gösterilen Denizli’de Turizm Haftası olması nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında, iki saat devam eden Pamukkale’ye bedava giriş konusunda vatandaşlar uzun kuyruklar meydana getirdi. Binlerce Denizlili, ücretsiz giriş için Pamukkale gişelerinde bekledi. Denizli’de Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde meydana getirilmiş olan Pamukkale Ören yerine girişler saat 16.00-18.00 arasında vatandaşlara […]

18 Nisan 2018 - 2:25 'de eklendi ve 240 kez görüntülendi.
Pamukkale’de Girişler 2 Saat Ücretsiz Olunca Ziyaretçi Akını Yaşandı

Ege bölgesi sınırı içerisinde yer alan güzide şehirler arasında gösterilen Denizli’de Turizm Haftası olması nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında, iki saat devam eden Pamukkale’ye bedava giriş konusunda vatandaşlar uzun kuyruklar meydana getirdi. Binlerce Denizlili, ücretsiz giriş için Pamukkale gişelerinde bekledi.

Denizli’de Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde meydana getirilmiş olan Pamukkale Ören yerine girişler saat 16.00-18.00 arasında vatandaşlara bedava giriş imkanı tanındı. Hemen hemen yedi bin vatandaş giriş saatinde ören yeri gişelerinde uzun kuyruklar meydana getirerek bu güzide turistik yere girmek için sırada yer aldı.

Pamukkale’nin girişlerinin ücretsiz olması ile beraber en kalabalık günlerden olan Salı günü Pamukkale Ören yerinde Turizm Haftası kutlama töreni de yapıldı.

Denizli Valisi olarak görevinin başında olan Hasan Karahan’ın da yer aldığı törenlerde, protokol açılan stantları ziyaret gerçekleştirdi. Vatandaşlar beyaz travertenlerde doyasıya eğlence keyfi yaşarken, tarihi yerleri de gezdi.

Bazı gençler ise yasak olmasına karşın tarihi yapılanı üstüne çıkarak resim çektirdi. Yoğun katılımın yer aldığı bu önemli ziyarette bazı vatandaşlar araçlarını tarihi bölgelerin üstüne de park etmesi dikkatlerden kaçmadı.

SON DAKİKA