Haber Atak

Oto Ekspertiz Hizmetlerinde Tarafsız Sonuçlar

Kullanılmış ve ikinci el araç alımında zarar etmenizi önlüyoruz. Kartal oto ekspertiz firmamız, almak istediğiniz araçlar hakkında sizleri, doğru yönde bilgilendirmek amacıyla…

04 Ekim 2018 - 18:31 'de eklendi ve 130 kez görüntülendi.
Oto Ekspertiz Hizmetlerinde Tarafsız Sonuçlar

Kullanılmış ve ikinci el araç alımında zarar etmenizi önlüyoruz. Kartal oto ekspertiz firmamız, almak istediğiniz araçlar hakkında sizleri, doğru yönde bilgilendirmek amacıylaKartalotoekspertizservis.com sitesi aracılığıyla hizmet vermektedir. İstanbul ilinde yirmi önemli noktada Kartal araç ekspertiz hizmetlerimizde, nitelikli çalışmalar yapmaktayız. Firmamız inceleme yaptığı araçları, yeni model test cihazlarından geçirerek, müşterilerine aracın değeri hakkında doğru ve tarafsız bilgiler verir. Testten geçen aracın eksik yada tam olan yönleri bilgisayarlı cihazlarımızdan yazılı olarak çıkarılmakta, kaşeli ve imzalı olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Kullanılmış Aracın Gerçek Değeri

İkinci el araç satımı yapan kişiler veya firmalar, bu araçların fiyatlarını kendi yararlarına olacak şekilde belirlerler. Ancak aracı satın alacak olan kişi için ikinci el araç alımı her zaman risk oluşturur. Aracı satın almak isteyen kişi Kartal oto ekspertiz hizmeti alarak, ileriki dönemlerde karşılaşacağı sıkıntıları görerek karar vermelidir. Aracın motoru, değişen parçaları ve boyalı olup olmadığı ile ilgili bilgileri araç ekspertiz firmamızdan yazılı olarak öğrenebilirsiniz. Almak istediğiniz aracın gerçek değerini öğrenmek için Atalar oto ekspertiz firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Ekspertiz Hizmetlerinde Makul Fiyatlar

Firmamız, ikinci el araç inceleme işlemlerini makul fiyatlar çerçevesinde gerçekleştiren düzeyli bir firmadır. Tecrübeli personel kadrosu ve nitelikli cihazları ile araçların gerçek değerini ve hasarlarını müşterileri ile yazılı ve sözlü olarak paylaşmaktadır. Araç alımında hatalı bir işlem yapmamak için ekspertiz firmamızın hizmet kalitesini inceleyiniz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA