Haber Atak

Orijinal Aksesuarlar

İletişim sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, çalışma ekipleri ile birlikte çalışmaktadır.

08 Ekim 2018 - 14:43 'de eklendi ve 155 kez görüntülendi.
Orijinal Aksesuarlar

İletişim sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, çalışma ekipleri ile birlikte çalışmaktadır. Sektörde müşteriye güven veren hizmetler üretmeye çalışmaktayız. Mobil cihaz kullanımlarında insanlar zamanla çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyarlar. Mağazamızda tüm mobil cihaz markalarına ait, aksesuar çeşitleri farklı modellerde ve renklerde bulunmaktadır. En büyük ihtiyacınız olan ekran koruyucu camlar, cep telefonlarınızın ekranlarının zarar görmemesi için kullanılması gerekli olan bir aksesuardır. Cep telefonlarınıza ekran koruyucular tarafımızdan özenle yapıştırılmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Firmamız resmi sitesi olan www.ilkemmobil.com.tr/ adresinde tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz yayınlanmaktadır. Cep telefonunuzun markasına göre ihtiyaç hissettiğiniz aksesuarların seçimini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Günümüzde internet kullanımını yaygınlaşmasıyla birlikte telefonların şarjları daha çabuk bitmeye başlamıştır. Seyahatte veya başka nedenlerde dışarıda olduğunuzda cep telefonlarınızı şarj edebilmeniz için powerbank çeşitlerimiz bulunmaktadır. Powerbank çeşitleri farklı marka ve güçte olmakta ve sitemizde tüm çeşitlerini bulabilirsiniz.

Sipariş Oluşturma

ilkemmobil.com.tr internet sitemiz üzerinden üyelik işlemlerini yaparak, kendinize kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünlerden istediğinizi, istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Alış verişlerinizi sitemiz üzerinden yapabilmek için, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, almak istediğiniz ürünleri, alışveriş sepetine ekleyebilir ve ödeme işlemlerini gerçekleştirerek satın alabilirsiniz. Sitemiz çevrim içi bilgilendirme ve destek bölümünden her türlü yardımı talep edebilir, elinizdeki ürünlerin resimlerini göndererek, aynısı veya uygun ürün olup olmadığını sorabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA