Haber Atak

Organik ve Doğal Hayat

Öncelikle birkaç terimin tanımını yapmakla başlayalım. Bu terimler ekoloji, doğal ve organik. ekoloji, canlıların birbirleri ve çevreleriyle ilişkilerini inceleyen bilimdir. İçinde zengin bir çeşitlilik barından geniş bir ortamdır. Doğal, yapmacık olmayan, insan eliyle yapılamamış olan her şey doğaldır. Organik, alacağınız besin maddesinin hiçbir kimyasal madde içermemesini ifade eder. Sizler de önce benim ve ailemin sağlığı […]

15 Nisan 2019 - 2:18 'de eklendi ve 123 kez görüntülendi.
Organik ve Doğal Hayat

Öncelikle birkaç terimin tanımını yapmakla başlayalım. Bu terimler ekoloji, doğal ve organik. ekoloji, canlıların birbirleri ve çevreleriyle ilişkilerini inceleyen bilimdir. İçinde zengin bir çeşitlilik barından geniş bir ortamdır. Doğal, yapmacık olmayan, insan eliyle yapılamamış olan her şey doğaldır. Organik, alacağınız besin maddesinin hiçbir kimyasal madde içermemesini ifade eder. Sizler de önce benim ve ailemin sağlığı önemli diyor ve yediğiniz yiyeceklerin içeceklerin önce organik ve doğal olmasını önemsiyorsanız bu site tam sizlere göre. Bu firma ekolojik sertifikalı bir firma olup besinlerin önce doğal, organik ve insan sağlığını tehdit altına almayan ürünleri içinde barındırmaktadır.

Kuruluşları yaşam döngüsü bakış açısına sahiptir. Tamamen çevre dostu olup kimyasal maddeye karşıdır. Her şeyden önce sizin sağlığınızı önemsiyor sizleri değerli hissettiriyorlar. Tüm ürünler ve iş yaptıkları firmalar sağlıklı ve doğal ürünleri sizlere sunmakta bunu yaparken de sizlerin memnuniyetini düşünmekte. Ailenizi, sevdiklerinizi ve çevrenizi önemsiyorsanız onları bu site ile tanıştırmalı, onlara bu iyiliği yapmalısınız.

Aldıkları Ekolojik Sertifikalar

Ekolojik sertifika, endüstriyel ürünlerde ve tarımsal ürünlerde tüm aşamalarında insana ve ekosisteme zararlı vermeye, katkı maddesi ve yöntem kullanılmadan üretilen kontrollü ve sertifikalı ürünlerdir. Bu sitenin tam 17 ekolojik sertifikası bulunmaktadır.

İletişim

Adres olarak İstanbul’ da yer almakta. Telefon numaraları, mail adresleri ve web siteleri yer almakta. İletişim adreslerinde ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA