Haber Atak

Online Fatura Tahsilatı

2007 yılında hizmetlerini aktif hale getiren firma, fatura ödeme merkeziolarak hizmet vermektedir. Şuan teksilkentte bulunan ofisi ile 8000 den fazla bayisi ile hizmet vermektedir. Pratik ödeme kuruluşu ile anlaşma yapmış olan firma paralama anlaşması yapmıştır. Banka ve kurum anlaşmalı fatura tahsilatı gerçekleştirmektedir. Firma her geçen gün geniş ürün yelpazesini daha genişletmeye devam etmektedir. Toptan parça […]

22 Temmuz 2019 - 19:30 'de eklendi ve 197 kez görüntülendi.
Online Fatura Tahsilatı

2007 yılında hizmetlerini aktif hale getiren firma, fatura ödeme merkeziolarak hizmet vermektedir. Şuan teksilkentte bulunan ofisi ile 8000 den fazla bayisi ile hizmet vermektedir. Pratik ödeme kuruluşu ile anlaşma yapmış olan firma paralama anlaşması yapmıştır. Banka ve kurum anlaşmalı fatura tahsilatı gerçekleştirmektedir. Firma her geçen gün geniş ürün yelpazesini daha genişletmeye devam etmektedir. Toptan parça kontör yükleme, online fatura tahsilatı ve aktivasyon başvuru hizmetleri ile bayiliklerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Uluslararası standartı yakalamayı hedefleyen firma güvenli, lisanslı, pratik işlem ile fatura ödeme bayiliği yapmaktadır.

Sürekli ve Kesintisiz Hizmet

Stok sorunsuz bir güne özel değil her gün verilebilecek hizmeti ile güçlü ağ yapısını koruyan firmanın tam destek verme hedefi gerçekleşmektedir. Kurumsal vizyonu geniş, kaliteli, sorumluluklarının farkında olan firma daha iyisini sunmak için müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını sürdürmektedir. Memnun müşteri kitlesini arttıran ve bu konuda elinden geleni yapmayı sürdüren firma tüm imkanlarını en üstte tutarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Bayiliklerini arttırarak hizmet sunmaya devam eden firmanın daha uygun hizmet anlayışı ile tanınırlığının artması bayiliklerinin artması ile mümkün olmaktadır. 1000 den fazla bayi ağı ile kaliteli hizmet anlayışını arttıran ve genişleten firmaya daha yoğun talebin olması müşterilerinin isteklerine tam destek veren bir firma olması ile mümkün olmaktadır.

Güler yüz, doğru zamanlama ve doğru hizmet anlayışı prensipleri ile çalışmalarını mümkün hale getirmekte olan firma sizlere farklı imkanların yollarını aralamaya devam etmektedir. Maksimum çabayı ortaya koyarak lider anlayışı ile hizmet sunmaya devam edilmektedir.

Kaliteli Çalışma Sistemi

Kurum anlaşmalı fatura tahsilatı gerçekleştiren firma, ön avans sistemi ile çalışmaya devam etmektedir. Yatırılan paralar bayilikler olarak kullanmaya uygun bir imkan sunmaktadır. Bakiyenin yetersiz olması konusunda işletme onay vermektedir. Kurumlarda problem olmadığı zaman hizmetler kısa sürede gerçekleşmektedir. Teknolojik alt yapısı Güven teknoloji ile iletişim hizmetlerinin anlaşmalı kuruluşları ile gerçekleştirilmektedir. Sanal limitler alınarak, firmanın kendisinin oluşturduğu yazılımlar kullanılmaktadır. Sistem 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaya devam etmektedir.

Kaynak: https://www.faturaodememerkezi.com.tr/

Etiketler :
SON DAKİKA